کوبه برایانت Coauthor حذف پیش نویس خود را و کتاب پس از مرگ

نه همان. کوبه برایانت و پائولو کوئیلوآینده کتاب کودک نمی تواند کامل و یا منتشر شده پس از NBA ستاره مرگ نابهنگام.

“شما بیش از یک بازیکن بزرگ عزیز Kobe Bryant. من آموخته زیادی در تعامل با شما” از کیمیاگر نویسنده توییتی بر روی یکشنبه, ژانویه 26. “حذف خواهد شد پیش نویس در حال حاضر این کتاب خود را از دست داده دلیل است.”

کوئلیو همچنین یک تصویر از پیام خود با اواخر NBA ستاره از همایون 2019.

“بیایید [نوشتن] است که کتاب هم” برایانت نوشت با چهره شکلک emoji.

کوئیلو, 72 گفت: “در هر زمان.”

Kobe-Bryant’s-Coauthor-Paul-Coelho-Deletes-Draft-of-Their-Children’s’-BookKobe-Bryant’s-Coauthor-Paulo-Coelho-Deletes-Draft-of-Their-Children’s’-Book-1
کوبه برایانت و پائولو کوئلیو عکس بالا شرکت/شاتر; Barney برنارد/Jdd/Sipa/شاتر

برایانت و 13-year-old daughter Gianna شد دو نفر از نه نفر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا در روز یکشنبه. بسکتبال افسانه و ونسا برایانت مشترک چهار دختر: ناتالیا, 17, بین نژادهای مختلف Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه.

کوئیلو بیشتر توضیح تصمیم خود حرکت رو به جلو با این کتاب قصد دارد در روز دوشنبه 27 ژانویه.

“من با حذف پیش نویس به دلیل آن هیچ معنی ندارد به انتشار بدون او” برزیل ترانه سرا آسوشیتدپرس گفت. “آن را نمی خواهد اضافه کردن هر چیزی که مربوط به او و یا خانواده اش.”

کوئیلو اضافه شده است که او ممکن است نوشتن در مورد تجربیات خود را با کوبه در آینده است.

“است که متوقف نمی شود من از نوشتن روزی در مورد چیزهایی که یاد گرفتم از کوبه و چقدر بزرگتر-از-زندگی فرد او بود,” او توضیح داد. “اما کتاب کودکان را حس کنه. … من تو را دیدم او را به اندازه کافی زمان برای اطمینان از او بسیار بیشتر از ورزش در ذهن خود آن را همه چیز در مورد رقابت است.”

نویسنده به این نتیجه رسیدند: “مرگ غم انگیز خود را نشان داده است در حال حاضر چگونه او مهم است نه تنها برای ایالات متحده است. ما خواهد شد بحث در مورد میراث او برای سال های بسیاری را بسیار فراتر از ورزش است.”

کوئیلو نیست تنها کسی که مشغول به کار بود با کوبه قبل از خود را نابهنگام گذشت. بازیگر Olivia Munn نشان داد او به ملاقات با او در این هفته “به اشفتگی فکری موقتی بیشتر نقاط جهان حماسه شما ایجاد شد” در چند رسانه ای محتوای اصلی شرکت Granity Studios.

“شما ایجاد شد و یک کل بزرگ جهان از ابتدا همه چیز را از قاره ها به اقیانوس ها و رودخانه ها به درختان و حتی برگ درختان” مون نوشت: روز دوشنبه از طریق Instagram. “آخرین باری که صحبت کردیم به من گفت: من به شما ایده در مورد آنچه در آسمان شب خواهد بود ساخته شده است. من با الهام از دوستان من که خود را از دست داد 4-year-old daughter به سرطان است. … ⁣⁣⁣⁣⁣ما می خواستیم برای کمک به بچه ها بود کمتر از ترس از مرگ و داستان از همه کوچک و بزرگ ستاره…. و در حال حاضر شما یکی از آنها هستید. 😞⭐️⁣⁣⁣”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>