کوبه برایانت شهروند جهانی

این بود یک روز سرد در ماه فوریه حدود 10 سال پیش زمانی که برادر من و من راه می رفت به سپس Air Canada Centre در تورنتو برای دیدن کوبه برایانت بازی ما رپتورز. کوبه یک بازی در شهر در هر سال بود که همیشه مشخص شده در تقویم. من تا به حال شده است برای یک دسته از بازی ها اما همیشه وجود دارد چیزی متفاوت در مورد زمانی که کوبه و لیکرز نشان داد. طول صف شروع اطلاعیه از بازدید از لیکرز وجود نداشت booing زمانی که کوبه نام نامیده می شد — آن بود وهم آور سر و صدا سفید معلق در هوا در مورد دادگاه. Darth Vader بود وارد عرصه شد و او در مورد به قرار دادن در کار است.

من یک دیوانه طرفداران بسکتبال برای 30-برخی-سال عجیب و غریب و کوبه دوم من است بازیکن مورد علاقه تمام وقت. دوم به Michael Jordan مرد او بیشتر سعی در تقلید از نظر در دادگاه سبک بازی و رقابتی ذهنیت که به ظاهر بازی ساخته شده یک مسئله مرگ و زندگی برای این دو dudes.

اما کوبه بود فقط مایکل جردن او Michael Corleone — خونسرد و محاسبه شده است. او همیشه فیزیکی بازیکن با استعداد اما او همیشه باهوش ترین مرد در دادگاه و 10 گام جلوتر از تیم او در حال بازی. کوبه شد قاتل شما را تشویق می کردند و او نمی خواست فقط به برنده آن بود محض تخریب او برای رفتن.

به عنوان قلبی اذکار رول در از سراسر جهان در پی برایانت مرگ غم انگیز در سقوط یک هلیکوپتر که نیز خود را کشته 13-year-old daughter Gianna کوبه در حال ارزیابی به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال از تمام وقت و یک آیکون لس آنجلس.

اما از همه مهمتر کوبه مندرج عصر جهانی شدن هر دو برای NBA و جهان در بزرگ. اردن ممکن است اولین ستاره جهانی اما کوبه زمان آن را به سطح دیگری. او به طرفداران در کانادا — که برای اولین بار NBA فرانچایز یک سال قبل از برایانت پیوست لیگ لرزه در ترس است. و او چینی طرفداران — در حال حاضر بزرگ و تاثیر گذار بازار برای لیگ چسب به تلویزیون خود را در اوایل 2000s. برایانت چندین تبلیغاتی بازدید از چین در اوج شهرت و رانندگی محبوبیت خود را از طریق سقف وجود دارد. چینی سایت میکروبلاگینگ Weibo پر بود از اذکار و آرزوهای خوب به عنوان خبر مرگ او پخش شده است.

یک polyglot که صحبت به سه زبان روان (به ایتالیایی, اسپانیایی, انگلیسی) بود و به نام برای یک ظرافت ژاپنی (گوشت گاو کوبه) برایانت کامل بود سفیر جهانی برای بازی. بر خلاف بسکتبال بسیاری از خارجی-ستاره متولد برایانت می تواند فروش در خارج از کشور به عنوان یک آمریکایی — اما کسی که زندگی در ایتالیا به عنوان یک کودک در حالی که پدرش بازی pro توپ وجود دارد: کسی که به درک چگونه جهان مشاهده امریکا است. او همچنین تا به حال بی عیب و نقص زمان: خود را در دادگاه ظهور آمد و به عنوان جهانی شدن و اینترنت باز جهان به استعدادهای خود را.

Celebrities At The Los Angeles Lakers Game

پس از بازنشستگی خود را از بازی بسکتبال Kobe انتخاب غیر متعارف دوم عمل می کنند. به جای رفتن معمول تلویزیون تحلیلگر مسیر او ساخته شده سینما و برنده جایزه اسکار. او بی وقفه کنجکاو همواره در مقابله با تلاش های جدید و فکر کردن خارج از جعبه.

ما همه بدتر چرا که از مرگ او. او با استفاده از همان تمرکز و تعهد به هنر و صنعت جدید به عنوان او خود را و لمس کردن در زندگی بسیاری از طریق ادبی و رسانه ها تلاش و همچنین Mamba آکادمی — جایی که او به عنوان یکشنبه هنگامی که عمر خود را کوتاه قطع شد. کوبه بود کامل نیست; او تا به حال سهم خود را از missteps اما او واقعی بود. Jemele هیل قرار داده و آن را به خوبی زمانی که او نوشت: “او تجسم آنچه که ما فکر می کنیم می تواند — بی باک رانده شده و بسیار عالی است.”

برای من این یکی از سخت ترین روز در تاریخ ورزش. به عنوان یک فن که هرگز ملاقات مرد من همیشه احساس می کردم که شما دریافت می کنید آنچه شما می بینید با کوبه. او همه چیز در مورد یک چیز است: پیروزی. و شدت جریان را به هر جنبه ای از زندگی خود را. خاموش دادگاه کوبه بود هوشمند و پیچیده مردی که عاشق خانواده اش و در دادگاه او یک رقیب یک قاتل و بد motherf**ker. او خواهد شد از دست رفته توسط نسل های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im