کوبه برایانت DMed Shaq پسر ساعت قبل از سانحه هلی کوپتر

شکیل اونیل’s پسر Shareef اونیل نشان داد که او در تماس با Kobe Bryant ساعت قبل از مرگ نابهنگام در یکشنبه, ژانویه 26.

Shareef, 20 زمان به توییتر در پی برایانت گذشت غم انگیز برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر از یک پیام مستقیم او را از NBA افسانه پیش از آن روز. در مختصر خود را گفتگو اواخر لس آنجلس لیکرز ستاره بررسی می شود در این ورزشکار جوان را ببینید که چگونه او انجام شده بود نوشتن: “شما خوب fam?”

Kobe Bryant DMed Shaq’s Son Hours Before Deadly Helicopter Crash
UCLA به جلو Shareef اونیل در NCAA بسکتبال بازی اکشن, بین UCLA Bruins و Notre Dame Fighting Irish در Purcell غرفه در جویس مرکز در جنوب خم ایندیانا در 14 دسامبر 2019. جان Mersits/CSM/شاتر

“آره! فقط اخذ شده است این کار در تلاش برای کشف کردن حرکت بعدی” Shareef پاسخ داد. “چگونه شما شده است؟”

Shareef این تصویر را شامل نمی شود, یک پاسخ اضافی از برایانت بود اما همراه با احساسی پیام برای دیر ورزشکار. “به معنای واقعی کلمه این صبح شما به من رسیده است ….😔,” این بازیکن بسکتبال کالج نوشت. “من شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای unc❤️ من شما را دوست دارم.”

برایانت یکی از نه نفر که فوت کرد در یک سانحه هلی کوپتر رخ داده است که روز یکشنبه در کالاباساس کالیفرنیا درست قبل از ساعت 10 صبح PT. این rotorcraft پشت سر هم به شعله های آتش پس از آن سقوط کرد به دامنه کوه در کالیفرنیا محله. نرم افزار-baller دوم فرزند ارشد دختر 13 ساله Gianna شد و در میان کسانی که جان خود را در تصادف. برایانت شد 41.

Shareef پدر — که در کنار برایانت برای لیکرز — نیز در واکنش به این ورزشکار سابق را مرگ دلخراش ادای احترام. برای Shaq پست او به توییتر به افتخار هر دو برایانت و دختر خود را. Shaq, 47, مشترک, چند عکس از برایانت از جمله عکس از سال خود را به عنوان هم تیمی.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان درد من از طریق رفتن با این فاجعه از دست رفتن شوهر, hidden, جاسوس, [sic] جی جی و برادر @kobebryant,” Shaq توییتی. “من دوست دارم u و u خواهد بود از دست رفته است. تسلیت من می رود به برایانت خانواده و خانواده ها از دیگر مسافران در هیئت مدیره. IM بیمار در حال حاضر.”

Kobe Bryant DMed Shaq’s Son Hours Before Deadly Helicopter Crash 2
کوبه برایانت در مراسم LA premiere فقط رحمت در Cinemark بالدوین هیلز در لس آنجلس در روز 6 ژانویه سال 2020 است. ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

در پیگیری جیر Shaq اشاره کرد که برایانت بود “خیلی بیشتر از یک ورزشکار.”

“او یک مرد خانواده است. این چیزی بود که ما تا به حال بیشتر در مشترک” او ادامه داد. “من می خواهم در آغوش گرفتن فرزندان خود را مانند آنها خود من بود و او را در آغوش بچه ها من می خواهم آنها را. او نوزاد دختر جیجی متولد شد و در همان روز به عنوان جوانترین دختر من من’Arah.”

کوبه بود که پنج بار قهرمان NBA و 18-زمان All-Star. او صرف تمام 20 سال از عمر حرفه ای بسکتبال حرفه ای آغاز شد که در سال 1996 در مدت کوتاهی پس از او از دبیرستان فارغ التحصیل شد و با لیکرز.

آکادمی برنده جایزه مشترک دختران ناتالیا, 17, Gianna, 13, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه با همسرش ونسا لین برایانت. کوبه و ونسا در مارس 2001.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>