کوبه برایانت مرده: Dwyane Wade, Chrissy Teigen و ستاره های بیشتری واکنش نشان می دهند

دوستان و خانواده و طرفداران و بازیکنان دیگر در حال عزاداری مرگ NBA افسانه Kobe Bryant.

سابق لس آنجلس Laker درگذشت دوشنبه, ژانویه 26, در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا.

برایانت سفر با سه نفر دیگر در خصوصی هلیکوپتر زمانی که یک آتش سوزی گزارش آغاز شده است. هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در منطقه کالاباساس حدود ساعت 10 صبح کشته شدن پنج نفر در هیئت مدیره با توجه به KTLA. برایانت 13-year-old daughter Gianna شد و بنا به گزارش ها در کشته در تصادف TMZ گزارش شده است.

برایانت و Gianna محبت شناخته شده به عنوان جی جی بود در راه خود را به Mamba آکادمی برای تمرین بسکتبال در نزدیکی تاوزند اوکس کالیفرنیا زمانی که تصادف رخ داده است.

اعتقاد بر این است که برایانت همسر ونسا برایانتبود نه در هیئت مدیره این هواپیما در زمان سقوط TMZ گزارش شده است.

فیلادلفیا بومی وارد NBA پیش نویس مستقیما از دبیرستان و همچنین کل 20 سال کار حرفه ای برای لیکرز. کوبه تثبیت وضعیت خود به عنوان NBA بزرگ زمانی که او جوانترین بازیکن در تاریخ برای رسیدن به 30,000 حرفه امتیاز در سن 34.

در طول این دوره از کار خود را کوبه موفق به کسب پنج قهرمانی NBA شد و 18-زمان All-Star. او از بازنشسته بسکتبال در سن 37 بعد از بازی فصل 2015-16.

پس از بازنشستگی خود کوبه برنده 2018 جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن کوتاه برای عزیز بسکتبالکه او نوشت و نقل. او جان سالم به در توسط Vanessa که او در سال 2001 و سه دختر, ناتالیا, 17, بیانکا, 3, و, کاپری, 7 ماه.

برایانت خانواده دریافت کرده است ابراز حمایت و همدردی از بسیاری از افراد مشهور دوستان و طرفداران از جمله Dwyane Wade, Chrissy Teigen, Vanessa Hudgens , و بیشتر.

سابق Miami Heat, بازیکن 38 ابراز غم و اندوه خود را در یک پست در توییتر در روز یکشنبه. “Nooooooooooo خدا لطفا بدون” Wade نوشته است.

Demi Lovatoیک از حامیان دیرین از کوبه را به اشتراک گذاشته و او را تسلیت در یک پست در Instagram. “این باعث می شود من خیلی غم انگیز است. کوبه شما همیشه خیلی شیرین به من” این خواننده نوشت: روز یکشنبه در کنار یک عکس از خودش کوبه و یکی از دختران خود را. “شناخته شده شما بیش از 10 سال.. فوق العاده هست اما ما همیشه به شوخی در مورد شما بیش از آمدن و بازی که بازی از اسب! شما او را از دست رفته توسط بسیاری از. شما یک افسانه با بال در حال حاضر. RIP کوبه 💔💔💔.”

نگه داشتن اسکرول برای بیشتر صمیمانه ادای احترام کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>