کوبه برایانت سقوط خانواده های قربانیان فایل دعاوی غیر عمدی

خانواده چهار نفر کشته در کوبه برایانت سقوط به دنبال ونسا برایانت‘s سرب و ثبت دعاوی غیر عمدی در برابر هلیکوپتر شرکت TMZ گزارش.

اعضای باقی مانده از Altobelli و Mauser خانواده ادعا کرد که جزیره بیان هلیکوپتر “تسامح و بی نقض وظیفه خود به خود اجاره نامه مدیریت, حفظ, کنترل, واگذار, منشور و راه اندازی هلیکوپتر در سوال به شیوه ای معقول” با توجه به وب سایت.

این Altobellis و Mausers در حال گزارش به دنبال نامشخص خسارت برای “غیر قابل عبور مقدار از غم و اندوه” است که پس از سقوط اتحاد ناشی از آنها است.

Kobe Bryant Crash Victims Families File Wrongful Death Lawsuits
کوبه برایانت حضور انواع و ورزش مصور ورزشی سرگرمی اجلاس در جولای 14, 2016 در لس آنجلس ، Rob Latour/انواع/شاتر

ونسا, 37 قبلا ثبت عمدی کت و شلوار در برابر جزیره بیان هلیکوپتر در ماه فوریه است. او ادعا در دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در زمانی که خلبان Ara Zobayan که او نیز در تصادف کشته شد “غفلت” و شکست خورده “به استفاده از مراقبت معمولی در خلبانی هواپیمای موضوع.”

ژانویه 26 تراژدی جان کوبه 41 و دختر خود را Gianna, 13; Gianna بسکتبال هم تیمی های الهام Altobelli, 14 و Payton چستر 13; الهام در پدر و مادر جان Altobelli, 56 و Keri Altobelli, 46; Payton مادر سارا چستر 45; دختران’ مربی کریستینا Mauser, 38; و خلبان Zobayan, 50.

لس آنجلس اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی اعلام کرد در ژانویه 29 که پس از “round-the-clock, تست و آنالیز DNA” علت مرگ برای همه نه نفر بود ترومای بلانت و شیوه مرگ تایید شد به عنوان یک حادثه.

Kobe Bryant Crash Victims Families File Wrongful Death Lawsuits Kobe Bryant, Vanessa Bryant, Gianna Bryant and Natalia Bryant
Kobe Bryant, ونسا برایانت Gianna برایانت و ناتالیا برایانت حضور والاتر از “چین و چروک در زمان’ در فوریه 26, 2018 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

کوبه و Gianna در حال جان سالم به در توسط Vanessa و دو دخترش ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 10 ماه.

این مدل سابق را گرامی داشتند چه بوده است او 19th سالگرد عروسی با اواخر لس آنجلس لیکرز بازیکن در مارس 18 طریق Instagram. او یک عکس از گل رز قرمز از ناتالیا Bianka کاپری و مشهور طراح گل جف Leathamو همچنین به عنوان یک دسته گل صورتی از کوبه را تیمی سابق Pau Gasol و همسرش, کاترین مکدانل. “به طوری که ملاحظه از همه شما” ونسا نوشت.

ما هفتگی رسیده به جزیره بیان هلیکوپتر برای نظر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im