کرک داگلاس گذاشته و به استراحت در مراسم تشییع جنازه با حضور مایکل کاترین

کرک داگلاس یاد شده توسط دوستان و خانواده خود از جمله پسر مایکل داگلاس و دختر در قانون کاترین زتا-جونزدر خصوصی یادبود روز جمعه 7 فوریه در لس آنجلس.

اواخر بازیگر که گذشت در سن 103 در چهار شنبه, فوریه 5 نیز memorialized با آن Buydens و نوه اش کامرون داگلاس در مراسم تشییع جنازه.

Michael Douglas and Catherine Zeta-Jones at Kirk Douglas funeral in Los Angeles
مایکل داگلاس و کاترین زتا-جونز و P&P / MEGA

مایکل 75 که راه می رفت دست در دست با کاترین 50 در یادبود اعلام کرد پدرش در حال عبور در چهار شنبه در یک لمس Instagram ادای احترام.

“در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103,” the Wall Street بازیگر نوشت: در کنار عکس پدرش. “به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی.”

مایکل ادامه داد: “اما به من و برادران من Joel [داگلاس] و پیتر [داگلاس] او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است.”

او نتیجه گرفت: “به من اجازه دهید در پایان با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا – من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود. #KirkDouglas.”

Michael Douglas and Catherine Zeta-Jones at Kirk Douglas funeral in Los Angeles
مایکل داگلاس و کاترین زتا-جونز و P&P / MEGA

بعد از آن شب, کاترین پرداخت او احترام به پدر او در قانون با Instagram پست خود است. این اقیانوس دوازده بازیگر قبلا افتخار کرک در سال 2018 گلدن گلوب که در آن او او را به نام “افسانه زنده” را به عنوان او ارائه جایزه در کنار او روی صحنه است.

“به من عزیزم کرک من باید شما را دوست دارم برای بقیه زندگی من” زتا-جونز نوشت: روز چهارشنبه در کنار یک عکس از خودش به کرک یک بوسه. “من از دست شما در حال حاضر. خواب تنگ…”

اواخر برنده اسکار یکی از آخرین زندگی افسانه هالیوود در عصر طلایی که وسط عمر دستاورد جایزه گلدن گلوب و مدال آزادی ریاست جمهوری در طول این دوره از کار خود را. کرک شروع به اقدام در 1940s و در ادامه به ستاره در بیش از 90 فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در طول زمان خود را به عنوان یک لیستر. برخی از بزرگترین box office بازدید شامل Spartacus (1960), The Bad and The Beautiful (1953) و 20,000 Leagues Under the Sea (1953).

افسانه ای است که عملکرد جان سالم به در Buydens, 100, فرزندان مایکل جوئل و پیتر و نوه کامرون Carys داگلاس, Dylan, Michael Douglas, رایان, Douglas, تایلر, Douglas, Kelsey داگلاس و Jason Douglas.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>