کیمبرلی Van Der Beek بازديد Jenna Dewan, نوزاد, پسر با شیرین هدیه

خانه ببینید! کیمبرلی Van Der Beek آورده Jenna Dewan شیرین در حال حاضر پس از تولد او و Steve Kazeeپسر, Callum.

“زمانی که @vanderkimberly می آید و برگ شما این کار را در اتاق خود را،” لاسی, رقص, میزبان, 39, زيرنويس او چهار شنبه, مارس 11 Instagram داستان.

Kimberly-Van-Der-Beek-Visits-Jenna-Dewan-and-Newborn-Son-With-Sweet-Gift
حسن نیت ارائه میدهد از Jenna Dewan/Instagram

در اجتماعی رسانه ها به آرامی شما نویسنده نشان داد صبحانه خود را در یک بستر مجموعه شامل یک کاسه سوپ کوکی یک پارچ آب و یک دسته گل از بیست و پنج هشت.

Van Der Beek, 38, مشترک هم در خود Instagram, داستان نوشتن “شما شایسته جهان است.”

Kimberly-Van-Der-Beek-Visits-Jenna-Dewan-and-Newborn-Son-With-Sweet-Gift
کیمبرلی Van Der Beek و Jenna Dewan چلسی لورن/Rachel Zoe/شاتر; نینا PROMMER/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

سابق جهان از رقص میزبان که در حال حاضر سهام 6 ساله دختر Everly با شوهر سابق او, Channing Tatumاستقبال نوزاد پسر در جمعه 6 مارس. یک کمی خود را Instagram اولین چهار روز بعد.

“و فقط می خواهم که قلب ما منفجر شد و به ابدیت و فراتر از آن” دیوان نوشت در روز سه شنبه 10 مارس. “خوش آمدید به جهان شما فرشته کوچولو! Callum مایکل شورشی Kazee 3/6/20.”

Kazee, 44 اضافه شده با یک پست خود را در آن زمان: “در یک لحظه جهان ما پشت سر هم باز و هیچ چیز هرگز همان خواهد بود. خوش آمدید به زمین ستاره کودک است.”

تونی برنده توصیف الهام بخش در پشت نوزاد را به نام روز بعد پس از گرفتن “بسیاری از سوالات” از طرفداران در مورد نام مورد. “کالوم: گالیک برای کبوتر به خاطر او بوده است بسیار شیرین و مسالمت آمیز پس از فرود در اسلحه ما” برادوی ستاره خود نوشت Instagram داستان در روز چهارشنبه. “مایکل: نام وسط قلبم. Rebel: من می خواستم یک راه به افتخار مادر من. نام او را Reba اما از سن بسیار جوان پدرش او را به نام Rebel. و بنابراین … کلوم مایکل شورشی Kazee متولد شد.”

زن و شوهر اعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2019 آنها در انتظار اولین فرزند خود و مشغول شدم پنج ماه بعد در کانکتیکات بومی است ، “هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح من بوسه صورت خود را با یک لبخند هیچ کس تا به حال دیده می شود” بازیگر زیر نویس خود را در ماه فوریه اعلام خواهد شد. “هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح من بوسه چشم خود را و می گویند آن را به شما من عاشق این همه سال.”

Van Der Beek با حضور baby bash به عنوان به خوبی به عنوان Odette Annable, Stacy Keibler و نیکی ریدکه کمک به طراحی دیوان را حلقه نامزدی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de