Kim Zolciak به نظر می رسد تقریبا غیر قابل تشخیص در Throwback, نوجوانان, عکس

Kim Zolciak مشترک رجعت عکس در یکشنبه 1 مارس نشان داد که او به عنوان یک نوجوان — و او نگاه کاملا متفاوت ،

“من 16 سال با پسر عموی من Lindsey,” the Real Housewives of Atlanta آلوم, 41, زیر نویس عکس که نشان داد او با موهای قهوه ای در حالی که نگه داشتن نوزاد خود را پسر عموی. “چگونه در مورد کسانی که برجسته,” او اضافه شده از موهای قهوه ای با رگه.”

“زرق و برق دار” اظهار نظر دخترش Brielle Biermann.

“Omg من عاشق او pic” اضافه شده Real Housewives of Orange County آلوم Gretchen Rossi, در حالی که شاهان از غروب آفتاب‘s Lilly Ghalichi نوشت: “Omg شما آنقدر زرق و برق دار! من نه در 16 lol.”

“شما نگاه کنید درست مثل جولیا رابرتز” یک فن اظهار نظر باعث Zolciak به پاسخ “شنیده ام که تمام زندگی من است.”

Kim-Zolciak-wine-suitcase
Kim Zolciak-Biermann چارلز سایکس/براوو

پست آمد کمتر از یک هفته پس از این نمی شود الحسین ستاره اذعان کرد که او به دنبال آن در 23 ساله Biermann رد کردم و لب او را پرکننده حل شده.

“Brielle تا به حال همیشه صحبت در مورد آنها را منحل و شروع بیش از. گفتم: “من نمی خواهم که بدون هیچ زحمتی. که فقط بیش از حد’,” او گفت: ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه, مارس 25. “اما من متوجه شدم که وقتی من لبخند زد, شما می توانید ببینید من دندان های دیگر — [نه] به همان اندازه و به هر حال. من احساس نمی مانند خودم.”

پس از انتظار چند هفته برای چیزهایی که به حل و فصل Zolciak سپس آنها را به حال پر به “آنها را کامل” او به عنوان توضیح داده شده در Instagram داستان در فوریه 23. “من واقعا می خواستم آنها را نزدیک به بینی من نفسه. من می خواستم مانند یک کمی پوت در اینجا در این مرکز است. و من واقعا می خواستم من خط به تعریف شود.”

این Kashmere Kollection خالق باز شده است در مورد روش های عمل جراحی زیبایی در گذشته گفتن ما به طور انحصاری در سال 2018 است که او تا به حال یک پستان کاهش چهار سال پس از گرفتن آنها افزایش یافته است که او نیز تا به حال شکم و پهلو. قبل از آن که سال, او می خواست طرفداران چه اندازه فنجان باید بروید به پایین از یک DD. “من شير همه بچه های من” مادر شش گفت: در طول یک قسمت از پادکست “بنابراین خانم ها اجازه دهید صادقانه آنها کشیده و از دست دادن حجم, کلوچه, نوک پستان.”

با وجود تمایل به رفتن زیر تیغ Zolciak گفت: در ماه فوریه 2019 که او “نه به هر گونه جراحی پلاستیک در این زمان” برای دخترش Brielle و آریانا Biermann با وجود او فرزند ارشد گرفتن لب پرکننده.

“من به آنها می گویم… ‘هنگامی که شما انجام می شود داشتن بچه ها و تمام چیزهای خوب است نگرانی در مورد چیزهای که بعد در پایین جاده اگر این است که آنچه شما می خواهید به انجام,” Zolciak او گفته سرگرمی امشب. “اما شما بچه ها زیبا هستند و خیلی جوان است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im