کیم کارداشیان می گوید شمالی است ‘در حال اجرا در خانه’ در میان قرنطینه

مامان کمی یاور! کیم کارداشیان نشان داد که بزرگش شمال غرب حاکم است جای شب بسر بردن در میان coronavirus قرنطینه.

“او در حال اجرا در خانه و یا پس او فکر می کند او است” Kardashian, 39 گفت: پالایشگاه 29 روز چهار شنبه 15 آوریل است. “من نمی توانم دور از او.”

6-ساله واقیعت ستاره adorably swooped در بر مادرش اجتماعی فاصله PSA در دوشنبه 13 آوریل نشان می دهد که او را در همه جا در کارداشیان-غرب خانواده است.

Kim Kardashian Says North Running the House Amid Quarantine
کیم کارداشیان و شمال غرب است. حسن نیت ارائه میدهد از کیم کارداشیان/Instagram

“شما باید بیشتر با بچه های خود را و دوستان خود را نمی” شمالی گفت: خارج از دوربین پس از نگهداری با کارداشیان ستاره خواست او را به “من دو ثانیه به طور جدی این کار را انجام.”

یک هفته قبل یک کمی سقوط کرد مادر او را, زیبایی, آموزش.

“شمال می کنم لطفا فقط کمی آموزش ؟” مادر چهار خواسته در 9 آوریل. “این همه من می خواهم به انجام یک کمی سرگرم کننده چیزی برای خودم.”

این KKW زیبایی بنیانگذار متوسل به “پنهان در اتاق مهمان” برای گرفتن یک استراحت از بچه ها او را از آنجا که آنها “نمی خواهد مرا تنها بگذارید.”

ماه گذشته Skims خالق ابراز سرخوردگی او در از بودن در خانه تمام وقت با فرزندان او شوخی که از آن ساخته شده او را داد ایده بالقوه اضافه کردن یکی دیگر به او دسته با شوهر Kanye West.

“بودن در خانه با چهار بچه — اگر من تا به حال هر چند برای یک دقیقه است که من می خواستم یکی دیگر است که در خارج از درب” کارداشیان گفت: میزبان این دیدگاه در 31 مارس است. “این واقعا دشوار است.”

با وجود اینکه با نوزادان خود را بدون توقف از جمله شمال, سنت, 4, شیکاگو, 3 و مزمور 10 ماه بازرگان خوشحال است که این بار با عزیزان خود.

“من در واقع عاشق آن زمان چون ما سفر بسیار در ما به طور منظم جهانی است که این شده است [بزرگ],” او توضیح داد که در چت مجازی با بحث میزبان نشان می دهد. “من فکر می کنم پیوند خانواده بخشی از آن همه [ما] در جریان پیاده روی در خارج [و ما] به تماشای هر فیلم شما احتمالا می تواند تصور کنید.”

Kim Kardashian Says North Running the House Amid Quarantine
نورث وست و کیم کارداشیان. مایکل سیمون/startraksphoto.com

در طول قرنطینه به عنوان یک خانواده کارداشیان توضیح داد که او “انجام می شود همه چیز را از [ساخت] خوراکی لجن” به مدرسه در منزل بچه های خود را.

“من پنهان از آنها” تلویزیون شخصیت گفته جیمی فالون در ماه مارس 30. “آنها باید برای جلوگیری از P. E. برای رفتن اجرای بالا و پایین حیاط خلوت. آنها این کار را مانند گوگل یوگا و یا شاهزاده خانم یوگا. این دیوانه است.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>