کیم کارداشیان, جنیفر گارنر, ستاره های بیشتری که رشد مواد غذایی خود را

سبز نما, هشدار! در حالی که برخی از ستاره ها ترجیح می دهند به آمار مرسوم رستوران در لس آنجلس, نیویورک شهرستان و فراتر از دیگران انتخاب کردن به سرب بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار در شیوه زندگی و رشد برخی از مواد غذایی خود را.

را Ian Somerhalder and Nikki Reed, به عنوان مثال. زن و شوهر معروف را تلاش هماهنگ به “ارتباط با طبیعت” به عنوان آنجا که ممکن است و به این معناست که رشد بسیاری از مواد غذایی خود را. در واقع نی گفت: ما هفته در ماه سپتامبر سال 2019 که او امیدوار است او و Somerhalder دختر Bodhi رشد می کند تا به یک کشاورز. “بخشی از آنچه که ما واقعا تمرکز بر روی به عنوان یک خانواده است و این ایده که واقعا در ارتباط با طبیعت” از Sleepy Hollow آلوم گفت: در آن زمان. “رویای من خواهد بود برای او به یک کشاورز.”

در مصاحبه با هارپر بازار در ماه نوامبر سال 2019 را از دست آلوم دقیق همه چیز را او می خورد در یک روز و چند وطنی می خورد ذکر شد. “نیک و من رشد بسیاری از مواد غذایی خود ما,” او توضیح داد و اشاره کرد که رژیم غذایی روزانه خود را شامل چیزهایی مانند خانه چیا پودینگ و وطنی میوه ها و سبزیجات.

در فوریه 2019 نی که تاسیس پایدار با نام تجاری شیوه زندگی BaYou با شما در سال 2017 افتتاح شد تا در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک مادر جولای 2017 ساخته شده او را آگاه تر از سلامت کلی از این سیاره است. “پس از تبدیل شدن به یک پدر و مادر من فکر می کنم شما شروع به فکر کردن در مورد آنچه که در سیاره دیگه نگاه مانند زمانی که بچه های خود را در حال رشد,” او گفت: ما در زمان. “شما نوع رویکرد چیزهایی که در ذهن داشته است. چگونه ما ترک سیاره ما ؟ ما چگونه درمان سیاره ما ؟ آن را قطعا تحت فشار قرار دادند و من را به کار حتی سخت تر در شاخه فرعی رودخانه.”

یکی دیگر از ستاره کار در زندگی پایدار است کیم کارداشیانکه به تازگی در زمان گام بزرگ از رهایی او خانه را از آن بطری های پلاستیکی. به عنوان او توضیح داد که در ماه فوریه سال 2020 شده مقاله در مورد قابل توجه آشپزخانه “ما روشن همه چیز در خانه ما از پلاستیک به شیشه.”

بعلاوه زمانی که Keeping Up With the Kardashians ستاره به او Instagram followers یک زیرچشمی نگاه کردن در داخل عظیم پیاده روی در یخچال و سهام او با شوهر و Kanye West و کودکان زن و شوهر شمالی, سنت, شیکاگو و مزمور — او نشان داد و حتی بیشتر.

در یک سری از Instagram داستان از ژانویه سال 2020 کارداشیان که چوب به یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه در خانه توصیف زیادی لوازم خانگی به عنوان “جایی که ما نگه داشتن همه ما تازه ارگانیک تولید” و اشاره کرد که او و غرب در حال کاشت “تمام آلی درختان به رشد خود ما سبزیجات و آیا خود ما مسائل است.”

در پایین حرکت برای دیدن ستاره های بیشتری که لذت بردن از رشد برخی از مواد غذایی خود را!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>