کیم کارداشیان و خواهر او آرزو Kourtney مبارک 41 تولد

یک سال دیگر به دور خورشید! Kourtney Kardashian دریافت گرم به خوبی خواسته های او 41 تولد از دوستان و خانواده از جمله خواهر کیم کارداشیان, Khloé Kardashian and Kendall Jenner.

این Skims بنیانگذار 39 ارسال شده یک سری از رجعت عکس با Kourtney از طریق Instagram روز شنبه, مارس 18. “من نمی تواند بیشتر خدا را شکر برای ما خاطرات با هم. شما بسته ميانگين پانچ من شما را خیلی دوست دارم و نمی توانید صبر کنید تا زمانی که این بیش از همه پس ما می توانیم با هم جشن می گیرند” کیم نوشت: اشاره به هر دو coronavirus قرنطینه و درگیری فیزیکی در Keeping Up With the Kardashians در اوایل این ماه.

Khloé, 35, مشترک اخیر تصاویر از طریق Instagram که در آن او به نام پوش بنیانگذار او را “بهترین دوست.”

“راستش بدون تو زندگی من خواهد بود خسته کننده و نه به عنوان کامل و زندگی من همیشه احساس می کنم که اگر چیزی گم شد” خوب آمریکا مؤسسین نوشت. “امروز و هر روز من دعا می کنم که روح خود را از دست داده است عشق و از خود هسته, من دعا می کنم که شما خوشحال هستید! شما تنها سزاوار چیزهای جادویی!”

Jenner, 24 برای او ارسال شده چند تا عکس از خودش با Kourtney از طریق او Instagram داستان. “من کوچکترین خواهر بزرگ” او کنایه آمیز در یک عکس قبل از اضافه کردن عشق شما بانوی کوچک” در یکی دیگر از پست.

خواهران به نظر می رسد در شرایط بهتر پس از یک مبارزه بین کیم و Kourtney تبدیل فیزیکی در مارس 2 قسمت از Keeping Up With the Kardashians. تنش های نصب شده پس از ماه از Khloé و KKW زیبایی بنیانگذار سوال Kourtney اخلاق کاری.

“آیا شما فکر می کنم من می خواهم برای آمدن به این محیط منفی با شما بچه ها هر f–king روز؟” Kourtney گفت خواهر او در آن زمان است. “مانند آن است.”

مبارزه تبدیل به یک درگیری فیزیکی بین کیم و Kourtney که چپ خونین خش بر خواهر او.

روز قبل از آن Kourtney موجب حدس و گمان است که او تا به حال در سمت چپ نشان می دهد هنگامی که یک فن توییتی که “او فقط نیاز به ترک لعنت نشان می دهد!” E! شخصیت پاسخ داد: “من. خداحافظ.”

کیم تایید کرد که خواهر او را ترک کرده بود سری واقعیت در ظاهر در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon در مارس 30.

“او تصمیم به زمان در حال حاضر, و من فکر می کنم او واقعا به آن نیاز دارد” کیم گفت: در آن زمان. “من فکر می کنم که می شود خیلی بهتر است برای او.”

پایین ببینید Kourtney تولد آرزوها از خانواده اش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>