Khloe Kardashian, تریستان تامپسون جشن واقعی تولد با ‘پیش فرض’ حزب

عیسی حزب! Khloé Kardashian اجازه نداد خود قرنطینه از جشن دخترش درست را 2nd birthday.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره, 35, میزبانی یک عضو شورای نظارت مدتمضمون حزب برای خودش یک کمی و سابق او تریستان تامپسون در روز شنبه, مارس 12.

کارداشیان به او طرفداران پشت صحنه نگاه در جشن, حزب, در Instagram, داستان نوشتن “کودک من دو امروز!!!!” او سپس با ارسال یک ویدئو کلیپ از یک بالون های غول پیکر نمایش است که خواندن “تولدت مبارک واقعی” با “تولدت مبارک” دانلود آهنگ در حال پخش در پس زمینه.

“من کودک دو نوبت در این عید پاک یکشنبه. او واقعا فرشته من! با تشکر از شما @balloonandpaper برای کمک به ایجاد این تولد خاص” او زیر نویس کلیپ.

کارداشیان نشان داد او که تزئین شده با عضو شورای نظارت مدت بالن و بشقاب و لیوان و لوازم جانبی و واقعی را هدیه از جمله یک بچه به اندازه یخ کرم اطاق نشیمن یک, دوچرخه, عروسک, یک سبد عید پاک و اتومبیل های اسباب بازی.

“پس خانم درست است در مورد به خواب بیدار می شوید و این ها همه از تولد او هدیه” خوب آمریکایی موسس بوده. “او در حال رفتن به دمدمی مزاجی منظور من در این نگاه یخ کرم اطاق نشیمن از خاله Kiki.”

“او هدیه و سبد عید پاک و این یک هدیه از خشخاش خودش” او ادامه داد: مرجع ترول ، “منظورم این است که سلام او را برای رفتن به دمدمی مزاجی. از MJ, هر کس او را مامان و بابا دوستان عموزاده. او خیلی دوست داشت و ما نمی تواند درخواست برای هر چیز دیگری.”

او افزود: “بنابراین حتی اگر این حزب متشکل از مامان و دختر او را به احساس دوست داشتنی و ستایش. و این است که فقط دیوانه او خیلی خراب اما او شیرین است.”

کارداشیان بعد از به اشتراک گذاشته شده عکس واقعی لبخند از گوش به گوش به او باز هدیه و بازی با یخ کرم اطاق نشیمن مجموعه. درست عمه کیم کارداشیان هم زمان به Instagram برای جشن خواهر زاده.

“کودک شیرین من درست است. Happy 2nd Birthday!” او به عنوان یک سری از عکس های خودش درست است و کودک نو پا را کارداشیان عموزاده. “من آرزو می کنم ما می تواند تمام وجود با شما به جشن شما امروز! من شما را خیلی دوست دارم گرانبها دختر! ✨به دنبال از طریق تصاویر به پست من خیلی خوشحال پسر عموی این پیوند بسیار ویژه و خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای ✨.”

Khloe و تامپسون, 29, استقبال درست در مارس سال 2018 و به نام آن واریز شده و تقریبا یک سال بعد پس از یک خیانت رسوایی با Jordyn جنگل. ما هفتگی اخبار شکست در مارس که exes شده اند quarantining با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن عکس های بیشتر از واقعی ویژه روز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>