Khloe Kardashian شگفتی سالمندان خریداران با پرداخت برای مواد غذایی خود

Khloé Kardashian شده است مخفیانه بازدید از فروشگاه های مواد غذایی در L. A. منطقه به پرداخت برای سالمندان خریداران مواد غذایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

TMZ گزارش می دهد که Keeping Up With the Kardashians ستاره, 35, خال دار شده است در حوزه های مختلف معامله گر جو و رالف فروشگاه در صبح هنگامی که سالمندان مجاز به توقف زود هنگام و پرداخت برای تمام اقلام خود را در چرخ دستی های خرید.

این سایت گزارش می دهد که خوب آمریکا مؤسسین نیز خریداری کارت های هدیه فروشگاه برای بیش از 200 نفر پرسنل در محل او ملاقات کرد.

Khloe Kardashian Surprises Elderly Shoppers in L.A. by Paying for Their Groceries
Khloe Kardashian در people’s Choice Awards در لوس آنجلس در نوامبر 10, 2019. مت بارون/شاتر

دنی میشلکه یک طراح مد برای کارداشیان بزرگ, خواهر, Kourtney Kardashian, مشترک یک پست در مورد Khloé را اعمال خوب و نوشت: “این تغییر که مردم احساس نمی gov. پول وعده داده شده که هرگز نمی آید.”

Khloé نه تنها عضو خانواده اش کمک کردن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس — خواهر کوچک او Kylie Jenner اهدا $1 میلیون دلار برای کمک به خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی برای مبارزه با گسترش COVID-19. او و مادر, Kris Jenner همچنین نیروهای با زیبایی شرکت کودی Inc., که سهم عمده ای در کایلی لوازم آرایشی و کایلی پوست برای تولید ده ها هزار بطری از ژل دست عفونی.

دکتر تایلند علی آبادییک OB-GYN در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس که شمارش کایلی به عنوان یک بیمار تشکر شده 22 ساله در یک Instagram ارسال در 26 مارس برای او کمک مالی سخاوتمندانه خواستار زیبایی مغول او را “قهرمان”.

“من لال هستم من چشم پر از اشک شادی و قلب من است غرق با قدردانی” او زیر نویس یک عکس از خودش همراه با کایلی و دخترش, Stormi وبستر, 2. “من ساخته شده یک آرزو به جهان به جمع آوری محافظ ماسک برای ما شجاع بهداشت و درمان کارگران و امروز رویای من به حقیقت پیوست. یکی از بیماران من زیبا زندگی فرشته فقط اهدا $1 ، 000 ، 000 کمک به ما خرید صدها نفر از هزاران نفر از ماسک چهره سپر و دیگر دنده محافظ که ما را تحویل داده اند به طور مستقیم به ما اولین پاسخ دهندگان به عنوان بیش از حد بسیاری از ماسک در بیمارستان ها ناپدید می شوند قبل از ساخت راه خود را بر روی چهره ما خط مقدم قهرمانان. من هرگز احساس بیشتر خوشا به یک دکتر به عنوان کمک به شجاع ما ER و ICU کارگران احساس می کند فقط به عنوان لذت بخش به عنوان کمک خود بیماران است. از ته قلب ما با تشکر از شما @kyliejenner.”

کیم کارداشیان نیز اهدا $1 میلیون نسبت به کروناویروس تلاش های امداد رسانی اعلام کرد در مارس 27 که shapewear خط SKIMS خواهد بود به عقب.

“من سپاسگزار همه شما که حمایت کرده اند SKIMS از آنجایی که ما برای اولین بار شروع به شش ماه پیش است. این شده رویای من برای مدتی چنین طولانی شده و ممکن است به دلیل عشق خود را برای آنچه که ما انجام می دهیم,” کیم, 39, در بیانیه ای گفت. “ما شش ماه سالگرد سقوط کرده و در وسط یک بحران جهانی تا بیش از هر زمان دیگری این مسئولیت ما را به عقب و انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به دیگران.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>