Khloe Kardashian می گوید: سابق تریستان تامپسون این است که “یک فرد بزرگ’

پس در پدر و مادر او را رد. Khloé Kardashian نیست اجازه هر گونه بد خون بین او و دوست پسر سابق تریستان تامپسون تحت تاثیر قرار چگونه آنها coparent دختر خود درست استو او پدر و مادر خود را به خاطر تنظیم یک مثال کامل است.

در یک صحنه پاداش از Keeping Up With the Kardashians منتشر شده در شنبه فوریه 22, کارداشیان, 35, مصاحبه شد برای لورا Wasser‘s “طلاق است.” پادکست و صحبت در مورد Kris Jenner و اواخر رابرت کارداشیان تقسیم می شود زمانی که او فقط یک زن و شوهر از سال مسن تر از درست 22 سال.

“من حدود 4 یا 5 و من همیشه به یاد داشته باشید اگر چه شگفت انگیز — من مطمئن هستم که حالا که من رفته ام از طریق آن خودم را در تلاش برای coparent — که آنها بدون درز با آن” خوب آمریکا مؤسسین که از تقسیم تامپسون در فوریه 2019 در میان Jordyn جنگل خیانت رسوایی گفت.

“من هرگز تا به حال شنیده ام پدر و مادرم صحبت disrespectfully در مورد یکی دیگر,” او گفت: در این مصاحبه که در محل مارس 2019. “برای من درست است 1 و یک ماه پس او واقعا نمی دانند که چه چیزی اتفاق می افتد. اما به من او می کند می دانم و او احساس می کند انرژی و من اعتقاد زیادی از آن. بنابراین من همه چیز را در قدرت من قرار نیست هر سنگین انرژی در اطراف خود است.”

او می خواهد به مطمئن شوید که هر درام بین او و کلیولند کاوالیرز, بازیکن 28, تاثیر نمی گذارد کودک نو پا.

“به عنوان یک بچه من نمی دانم,” او گفت: او مادر و پدر 1991 طلاق. “پدر و مادر من خیلی خوب بودند در اجازه دادن به ما احساس هر آنچه که آنها رفتن را از طریق.”

“من می دانم که پدر او توسط یک فرد بزرگ,” او اضافه شده است. “من می دانم که چقدر او را دوست دارد و در مورد مراقبت از او را پس از من او را می خواهید به وجود دارد.”

نظرات به عنوان تامپسون و واقعیت تلویزیون ستاره به نظر می رسد به گرفتن همراه دوستانه. روز جمعه فوریه 21, NBA ستاره به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که نشان داد او “رقص با شاهزاده خانم من توتو” در قوی به نظر می رسد بهتر است برهنه نویسنده ،

“آنها با خوشحالی coparenting” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در اوایل این ماه اضافه کرد که “هیچ برنامه ای برای آنها را به عقب بر گردیم.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>