Khloe Kardashian: مردم ‘بیش از حد راحت بودن معنی در رسانه های اجتماعی


Khloe Kardashian Good American
Khloe Kardashian در مراسم خوب آمریکا و شش:02 راه اندازی عملکرد خط با موسسان اما Grede و Khloe Kardashian در 2 اوت سال 2018 در شهر نیویورک است. ماریون Curtis/شاتر

دادن او را. Khloé Kardashian, یک زن که دارای بیش از 105 میلیون Instagram followers, صحبت کردن در مورد رفتار مردم در رسانه های اجتماعی.

در جدید Instagram داستان پست Kardashian, 35, مشترک نقل قول از F–kology در مورد گرایش از عضو شورای نظارت مدت و متنفر. “رسانه های اجتماعی ساخته شده است بیش از حد بسیاری از شما راحت با بی احترامی به مردم و نه گرفتن در دهان پانچ برای آن” بیانیه بخوانید و این چیزی است که او قبلا به اشتراک گذاشته شده به داستان های خود را در ماه آوریل گذشته.

با توجه به خوب آمریکا مؤسسین این سطح از شهرت او آمده است برای درک جنبه های خوب و بد از رسانه های اجتماعی. صحبت فوربس در مارس 2016, او اشاره کرد که چگونه یادگیری به “قطع” از سمیت در رسانه های اجتماعی به او کمک کرد تا به رشد ضخیم تر پوست.

“همه ما را به خواندن نظرات ما در هر حال حاضر و پس از آن. در حال حاضر من برای پیدا کردن آن شوخ که در آن قبل از آن می تواند واقعا من را تحت تاثیر قرار بعد” او اعتراف کرد در زمان. “این ممکن است صدای بسیار عجیب و غریب اما یک بار من مانند,” اوه خدای من این مردم هستند تا معنی آنها تماس من XYZ.’ پس [I] فقط می خواستم ببینم اگر کسی بود گفت: همان چیزهایی که در مورد Beyoncé. مانند کسی که متنفر Beyoncé?”

کارداشیان ادامه داد: “من فقط بر او رفت صفحه و به من نگاه کرد و متوجه شد مردم تا به همه. این است آنچه مردم انجام می دهند و این است که چرا آنها به نام رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت. آنها فقط نشستن پشت کامپیوتر و ترول.”

این Keeping Up With the Kardashians استار نیز با اشاره به فوربسدر حالی که ترویج قوی به نظر می رسد بهتر است برهنه خاطرات راه است که در آن رسانه های اجتماعی بهره مند است ، “من هرگز از جستجو نوشتن این کتاب. درست مثل بحث نشان می دهد آن را به من از طریق قدرت رسانه های اجتماعی,” او با مجله.

همه چشم به در کارداشیان در ماه فوریه گذشته پس از بیست و یک تیتر-ساخت خیانت رسوایی بین او دوست پسر سابق تریستان تامپسون سابق و دوست خانوادگی, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل. تامپسون 28 و جنگل, 22, گرفتار شده بودند در یک مهمانی او سرويس رايگان فورشيرد در لس آنجلس خانه. این انتقام بدن ستاره پس از آن با شکست NBA ورزشکار پس از بیش از دو سال از آشنایی.

نزدیک به یک ماه پس از رسوایی شکست کارداشیان ناودان ترول که اظهار نظر در مورد تامپسون در زیر یک پست او به اشتراک گذاشته شده از او “صبح به خیر” با exes’ 22-ماه-پیر دختر واقعی. “من شرط می بندم تریستان فکر همین بیدار شدن از خواب در دیگری زن, تخت,” کاربر نوشت: در حالی که Kardashian پاسخ داد: “شما یک معلم مهد ترک نظرات شبیه به این؟! من برای شما دعا می کنم!”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>