Khloe Kardashian: Kylie Jenner تصمیم به شیردهی دختر, Stormi

تصمیم گیری, تصمیم گیری است. کایلی Jenner تصمیم به شیردهی و Travis Scott‘s, دختر, Stormi, زمانی که او وارد شده در فوریه 2018.

زمانی که Khloé Kardashian , تلاش برای, پرستار, دختر, درست, از , انتقام, بدن میزبان 35 تبدیل به کیم کارداشیان و Jenner, 22 برای فرمول توصیه. “من کیم و من می دانستم که کایلی نیست میخوام breast-feed” خوب آمریکا cocreator توضیح داد: به Kourtney Kardashian در طول چهار شنبه, مارس 4, YouTube video. “بود که انتخاب او از همان آغاز و او در بر داشت HiPP فرمول از آلمان است.”

Khloe Kardashian Confirms Kylie Jenner Chose Not to Breast-Feed Daughter Stormi
Kourtney Kardashian and Khloe Kardashian. شده/YouTube

این قوی به نظر می رسد بهتر است برهنه نویسنده “خوانده شده تمام بررسی” در نام تجاری قبل از استفاده از آن برای او یک کمی نیز احساساتی “این عالی بود.”

در حالی که Jenner است و نه صحبت در مورد او تصمیم به شیردهی حدس و گمان swirled در مارس 2018 پس از کایلی لوازم آرایشی خالق ارسال شده یک عکس از خودش نوشیدن در Instagram. آرایش مغول بود که در یک خودرو با Scott, 27 نوشیدن از یک red Solo cup در اجتماعی رسانه ها.

“شما باید خانه شیردهی دختر خود را” یک مامان-shamer اظهار نظر در آن زمان است. “شما اینجا نوشیدن الکل smh.” دیگری افزود: “من امیدوارم که شما نمی نوشیدن هر چیزی [بود]علت آن را تاثیر می گذارد سلامت کودک خود را. مراقبت از خود و Stormi.”

Stormi Webster and Kylie Jenner White Dress
Stormi وبستر و کایلی Jenner شرکت برتر برای ‘Travis Scott: نگاه مامان من می توانم پرواز’ در بارکر آشیانه در آگوست 27, 2019 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

Khloé نیز مواجه پدر و مادر زمانی که پلیس او را متوقف پرستاری درست در ژوئن 2018 و او کف پشت نوشتن در آن زمان: “مامان بشود واقعی است! اما حقیقت این است که من سعی کردم و سعی کردم و سعی کردم breast-feed تنها و این کار نبود برای من. من احساس می کنم خوش شانس است که من قادر به شیردهی اما با کمک فرمول. شیردهی چیزی است که من واقعا می خواستم برای انجام. تنها هستم نه به طور کامل قادر است.”

Khloe Kardashian Confirms Kylie Jenner Chose Not to Breast-Feed Daughter Stormi
Khloe Kardashian and Kylie Jenner. شاتر (2)

The Celebrity Apprentice آلوم “سعی کردم هر ترفند در کتاب” او رفت و به نوشتن. “من جنگیدند و جنگیدند و سعی در ادامه اما پس از آن زمانی که من در واقع متوقف شد و من نمی دانستم چه تسکین آن را برای من بود و نه به استرس و نگرانی دیگر. هر ثانیه من تا به حال از خرابی من تاکید به تولید بیشتر برای آینده تغذیه.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>