Khloe Kardashian در نظر با استفاده از Ex تریستان اسپرم برای جنین منجمد

مامان و بابا در حال گرفتن همراه! Khloé Kardashian طعنه سابق تریستان تامپسون در مورد به طور بالقوه با استفاده از اسپرم خود به ایجاد جنین منجمد شده در چهار شنبه, مارس 16 قسمت از Keeping Up With the Kardashians.

“درست می کند نیاز به یک خواهر و برادر” تریستان, 29, گفت: به Khloé, 35, در طول یک نور دل چت تلفن. خوب آمریکایی موسس اعلام کرد که او می تواند انجماد تخم مرغ در ماه های آینده به نظر می رسد باز به ایده داشتن یک فرزند دوم با سابق او گفت: “من ممکن است برخی از جنین … من ممکن است نیاز به قرض گرفتن برخی از اسپرم است.”

این قسمت در درجه اول به دنبال exes شروع یک فصل جدید در coparenting سفر به تریستان آماده برای بازگشت به کلیولند برای بازی با کلیولند کاوالیرز.

Khloe Kardashian Considers Using Ex-Boyfriend Tristan Thompson’s Sperm for Frozen Embryos
Khloe Kardashian و تریستان تامپسون. جان Salangsang/شاتر; برایان به/انواع/شاتر

اما زمانی که موضوع مشترک بازداشت Khloé فکر فرستادن دختر خود را درست تامپسون به کلیولند در یک جت با یک پرستار بچه. اما انتقام بدن میزبان در نهایت تصمیم به آوردن درست به کلیولند خودش.

در حالی که بازدید خود را که قبلا به اشتراک گذاشته اوهایو خانه تریستان خوش خواست Khloé به اقامت طولانی تر گفت: “Koko طول می کشد کلیولند.” به وضوح این نظر باعث Khloé که کف پشت cryptically گفت: “زمانی که ما با هم است که می شده اند یک راه حل عالی اما شما ضد بسیاری از چیزهایی که پس از آن.”

با وجود Khloé پذیرش که coparenting با تریستان بود “سخت ترین چیزی که من تا کنون انجام داده ام در زندگی من” سفر به نظر می رسد به رفتن بدون دردسر و او را درست در کلیولند بدون داشتن اضطراب جدایی.

این قسمت به این نتیجه رسیدند با تعجب پیش نمایش برای آینده قسمت که نشان Khloé اعتراف, “من یک اهداکننده اسپرم.”

Keeping Up With the Kardashians پخش در E! پنج شنبه ها در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>