کلید اشتباه در CDC باید مجموعه توانایی خود را برای شناسایی پتانسیل گسترش Coronavirus

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان بسیار عفونی coronavirus شروع به پریدن کرد از چین به کشور پس از کشور در ماه های ژانویه و فوریه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با ارزش از دست رفته هفته است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری آن ممکن است گسترش در ایالات متحده به دلیل این اصرار بر ابداع خود را تست.

آژانس فدرال دوری سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل آزمون مورد استفاده توسط کشورهای دیگر و مجموعه ای را به ایجاد یک پیچیده تر تست خود را که می تواند در شناسایی طیف وسیعی از ویروس های مشابه. اما زمانی که آن را فرستاده شده به آزمایشگاه های سراسر کشور در هفته اول فوریه, آن کار نمی کند به عنوان انتظار می رود. سی دی تست به درستی شناسایی COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. اما در همه آنها به جز تعداد انگشت شماری از دولت labs آن را به دروغ پرچم حضور دیگر ویروس های بی ضرر در نمونه است.

به عنوان یک نتیجه تا روز چهارشنبه CDC و غذا و دارو تنها مجاز آن دولت labs برای استفاده از آزمون — تصمیم گیری به طور بالقوه با عواقب قابل توجهی است. فقدان یک تست قابل پیشگیری مقامات محلی از گرفتن اولین گام مهم در مقابله با امکان شیوع — “نظارت تست” صدها نفر از مردم ممکن است در نقاط. اپيدميولوژيستها در کشورهای دیگر استفاده می شود این نوع تست برای پیگیری گسترش این بیماری قبل از اینکه تعداد زیادی از مردم به نوبه خود در بیمارستان.

این داستان بر اساس مصاحبه ها با دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی و دانشمندان سراسر کشور که با هم توصیف و خسته کننده و سردرگم روند بوروکراتیک است که به نظر می رسید در تقابل با فوریت تهدید در حال رشد. CDC و معاون رئیس جمهور مایک پنس است که هماهنگی دولت در پاسخ به این ویروس نیست پاسخ به سوالات برای این داستان. این معلوم نیست که در این دولت در ابتدا تصمیم به طراحی پیچیده تر از آزمون و یا به ترک از این که راهنمایی.

“ما هفته پشت از آنجا که ما تا به حال این مشکل گفت:” اسکات بکر مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه که نشان دهنده 100 ایالتی و محلی عمومی آزمایشگاه. “ما معمولا در جلو و مرکز و آماده است.”

CDC اعلام کرد در فوریه. 14 که نظارت تست آغاز خواهد شد در پنج کلید شهرهای نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس و سانفرانسیسکو و سیاتل. این تلاش هنوز آغاز نشده است.

روز چهارشنبه تحت فشار از کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات CDC و FDA گفت labs آنها دیگر مجبور به نگرانی در مورد بخشی از آزمون در نظر گرفته شده “برای جهانی تشخيص SARS-مانند coronaviruses.” پس از سه هفته از مبارزه آنها در حال حاضر می تواند با استفاده از آزمون صرفا برای بررسی حضور COVID-19.

هنوز معلوم نیست که آیا CDC حرکت در روز چهارشنبه را حل و فصل تمام مشکلات در سراسر آزمون است. برخی از آزمایشگاه های محلی باید نگرانی در مورد اینکه آیا سی دی تست به طور کامل قابل اعتماد برای تشخیص COVID-19.

در نیویورک و دانشمندان در هر دو شهر و دولت در آزمایشگاه دیده مثبت کاذب حتی زمانی که پس از سی دی آخرین جهات با توجه به یک فرد آشنا با بحث های خود را.

“تست برای coronavirus هنوز در دسترس نیست در شهر نیویورک” شهر وزارت بهداشت سخنگوی استفانی Buhle گفت: در یک ایمیل اواخر پنج شنبه. “کیت که فرستاده شد به ما نشان داده اند که مسائل مربوط به عملکرد و نمی توان با اتکا به ارائه نتیجه دقیق.”

تا اواسط این هفته تنها CDC و شش دولت labs — در ایلینوی, آیداهو, تنسی و کالیفرنیا و نوادا و نبراسکا — آزمایش مبتلا به این ویروس با توجه به پیتر Kyriacopoulos, APHL ارشد مدیر سیاست عمومی. در حال حاضر به عنوان بسیاری از دولت های ایالتی و محلی labs در حال راه اندازی تست کیت از این ظرفیت است که انتظار می رود به سرعت در حال افزایش.

تا کنون ایالات متحده تا به حال تنها 15 مورد تأیید یک دوجین از آنها مربوط به سفر با توجه به CDC. اضافی 45 تایید موارد شامل افراد بازگشت به ایالات متحده آمریکا با داشتن بدست بیمار در خارج از کشور. اما بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات بر این باورند که بدون گسترده تر تست واقعی تعدادی از آلوده آمریکایی ها پنهان باقی می ماند.

“شعار اساسی بهداشت عمومی است که بدانید وضعیت بنابراین شما می توانید با آن مقابله مناسب” گفت: Marc Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. او اشاره کرد که گوانگدونگ استان در چین تست شده 300,000 مردم برای پیدا کردن حدود 1000 موارد تایید شده. “اگر شما به نظر نمی آید شما نمی خواهد پیدا کردن موارد” او گفت:.

یک نظارت تصویری در داخل California Department of Public Health نشان داد تعدادی از coronavirus موارد در سراسر جهان در روز پنج شنبه. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

جانت همیلتون, مدیر ارشد, سیاست و علم در شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی گفت که با گسترش ویروس از طریق کشورهای مختلف “در حال حاضر زمان” به صورت گسترده نظارت تست.

“بیماری” او گفت: “در حال حرکت است سریع تر از داده ها.”

آن باقی مانده است دیده می شود چه اثر تاخیر در تولید یک کار تست خواهد شد که بر سلامت آمریکایی ها. اگر ایالات متحده dodges به سرعت در حال گسترش شیوع بیماری در حال حاضر دیده می شود در ایران و کره جنوبی, تاثیر ناچیز خواهد بود. اما اگر آن را پدیدار می شود که این بیماری در حال حاضر در گردش خون کشف نشده در جوامع در سراسر کشور, مقامات بهداشتی را از دست رفته با ارزش فرصت برای کاهش آسیب برساند.

نیاز به تست ظرفیت توزیع شده در سراسر ادارات بهداشت محلی تبدیل شد و حتی بیشتر آشکار شنبه هنگامی که CDC گفت: آن بررسی یک مورد در کالیفرنیا که در آن بیمار ممکن است برای اولین بار آلوده در ایالات متحده بدون سفر به مناطق آسیب دیده و یا شناخته شده مواجهه با کسی که با این بیماری است.

پزشکان در دانشگاه کالیفرنیا دیویس مرکز پزشکی است که بیمار تحت درمان گفت: تست شد با تاخیر نزدیک به یک هفته به دلیل بیمار مناسب نیست محدود فدرال معیار است که محدودیت های آزمون تنها به بیماران علامت دار که به تازگی از سفر به چین است.

“پس از پذیرش تیم ما خواسته مقامات بهداشت عمومی در صورتی که این مورد می تواند COVID-19,” UC Davis در بیانیه ای گفت. UC Davis مقامات گفت: چرا که نه California Department of Public Health و نه Sacramento County تست می تواند برای این ویروس از آنها خواسته CDC به انجام این کار. اما مقامات گفت: “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیارهای COVID-19 یک آزمون که بلافاصله با تجویز می شود.”

پس از این مورد و تحت فشار از مقامات CDC گسترش آن دستورالعمل شنبه برای شناسایی افراد مشکوک به شامل افرادی که تا به حال به ایران سفر کرده, ایتالیا, ژاپن و یا کره جنوبی.

بحث بر سر این که آیا فدرال و ایالتی و مقامات محلی باید در حال حاضر مشغول بوده در گسترده نظارت تست تبدیل شده است بیشتر گرم می شود به عنوان ویروس به گسترش در سطح جهان است. CDC گفته بود هدف از آن پنج شهرستان نظارت برنامه به ارائه آمریکا با یک “هشدار زودهنگام” برای کمک مستقیم به آن پاسخ. شهرستانها انتخاب شدند بر اساس این احتمال است که عفونت خواهد بود در حال حاضر همیلتون گفت.

اما علامت Pandori مدیر ایالتی نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه که شروع به ارائه تست در فوریه.11 گفت: نظارت تست ممکن است بهترین استفاده از منابع در حال حاضر. “بسیاری از مردم نگاهی به تست های آزمایشگاهی مانند آنها سحر و جادو” Pandori گفت. “اما هنگامی که شما برای اجرای تست های آزمایشگاهی بیشتر شانس شما را برای گرفتن پاسخهای نادرست.”

وجود دارد راه های دیگر برای گسترش این کشور آزمایش ظرفیت. فراتر از CDC و امور آزمایشگاه های بیمارستان ها نیز قادر به توسعه خود را با آزمایشات برای بیماری هایی مانند COVID-19 و داخلی اعتبار اثر خود را با برخی از نظارت از فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. اما از آنجا که CDC اعلام کرد این ویروس یک اضطراری برای بهداشت عمومی در آن باعث مجموعه ای از قوانین فدرال است که می آفریند نوار برای تمام آزمایشات از جمله کسانی ابداع شده توسط بیمارستان های محلی.

بنابراین در حال حاضر بیمارستان ها باید اعتبار خود را به آزمون با FDA — حتی اگر آنها کپی سی دی پروتکل دقیقا. آزمایشگاه بیمارستان مدیران می گویند FDA اعتبار سنجی فرآیند طاقت فرسا است و به هدر رفتن وقت با ارزش زمانی که آنها می تواند تست در جوامع محلی.

الکساندر Greninger استادیار در آزمایشگاه پزشکی در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی گفت: پس از او خود را مشاهده کنید COVID-19 تست, که, کپی سی دی, پروتکل به FDA یک داور از او خواست ثابت کند که آزمون خود را نمی خواهد نشان می دهد یک نتیجه مثبت برای کسی که مبتلا به کوروناویروس سارس یا coronavirus MERS — تقریبا مسخره چالش است. ویروس سارس است که به نظر می رسد در ماه نوامبر سال 2002 تحت تاثیر 26 کشور ناپدید شد و در اواسط سال 2003 و نشده است دیده می شود پس از. این coronavirus MERS عمدتا بر خاورمیانه و تنها دو مورد که ثبت شده در ایالات متحده در سال 2014 شد و هر دو وارد شده است.

وجود دارد labs که می توانید بخش هایی از یک ویروس سارس اما FDA توصیه می شود تامین کننده مواد گفت: این امر نیاز به یک تا دو ماه برای ارائه یک نمونه Greninger گفت. او صرف دو روز در تلفن ساخت ده ها تن از تماس تقلا برای پیدا کردن یک آزمایشگاه که ارائه آنچه که او مورد نیاز است.

Greninger گفت: FDA درمان شد labs به عنوان اگر آنها در تلاش برای ایجاد یک تجاری توزیع محصول است. “من فکر می کنم آن را حس می کند به این قوانین و مقررات” او گفت که “شما در حال رفتن به فروش 100,000 ابزارک در سراسر ایالات متحده این نیست که ما هستیم.”

تجاری و تولید کنندگان در حال کار برای تولید انبوه coronavirus آزمون وجود ندارد دقیق جدول زمانی خود را برای انتشار. شرکت دارو Cepheid مستقر در کالیفرنیا است که با هدف قرار دادن سه ماهه دوم این سال برای انتشار آن آزمون یک سخنگوی شرکت گفت: در یک ایمیل. ماساچوست-بر اساس Hologic ندارد, برآورد تاریخ انتشار برای آن آزمون یک سخنگوی این شرکت گفت. “ما در پاسخ به بهداشت عمومی نیاز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” سخنگوی گفت.

تخته سفید نشان داد تعدادی از coronavirus موارد در سراسر جهان در روز پنج شنبه در کالیفرنیا وزارت بهداشت در ساکرامنتو. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de