Kevin Federline است ‘حمل’ Jayden تکان دهنده بریتنی اسپیرز بیهوده گویی

پله تا بشقاب. Kevin Federline است که در تلاش برای انتخاب کنید تا قطعات پس از Jayden تکان دهنده Instagram Live آیات در مورد بریتنی اسپیرز.

13 سال سابقه سوالات خود را در مورد ستاره پاپ مادر, 38, در طول یک Q&A با پیروان رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه 3 مارس. در طول زندگی ویدئو Jayden ادعا کرد که نیزه ممکن است “ترک” کسب و کار موسیقی و وعده داده شده اطلاعات بیشتر در مورد برنده جایزه گرمی اگر او رسیده 5,000 پیروان بر روی پلت فرم.

با توجه به صفحه شش, Federline, 41, درمان جوانترین پسرش را غیر منتظره نظرات به عنوان جدی “خانواده مهم است.” Federline را وکیل علامت وینسنت کاپلانگفت: انتشار در چهارشنبه 4 مارس که Jayden Instagram بیهوده گویی بود “نتیجه 13 ساله اقدام مانند یک دختر 13 ساله” و “کوین است که دست زدن به آن را مانند یک پدر و مادر مسئول.”

Kevin-Federline-Is-'Handling'-Son's-Shocking-Britney-Spears-Comments
Kevin Federline و بریتنی اسپیرز ست Browarnik/startraksphoto.com; Anthony Harvey/شاتر

DJ تقسیم از “سمی” خواننده در سال 2007 پس از سه سال از ازدواج اهدا شد 70 درصد حضانت زن و 14 ساله و پسر پرستون در سپتامبر 2019. نیزه برای بخشی خود را دریافت 30 درصد از نظارت وادار سازد حقوق با فرزندان خود را. The exes قبلا مشترک 50-50 بازداشت کرده است.

در حالی که Federline به نظر می رسد گذاشتن قانون Jayden گفت: پیروان خود در طول livestream که او انتظار ندارد به دردسر برای نظرات خود را. “منظورم این است که پدر من مراقبت می کند,” او گفت:. “من بهترین پدر همیشه. پدر من به معنای واقعی کلمه عیسی مسیح.”

طرفداران فشرده Jayden مورد اسپیرز conservatorship شاید اگر “عزیزم یک بار دیگر” خواننده شد “تحت کنترل” توسط پدرش جیمی اسپیرز. جیمی عمل کرده است به عنوان ستاره پاپ را کنسرواتور از سال 2008 اما به طور خلاصه در پایین پا در حالی که او بهبود از مسائل مربوط به سلامت در سال 2019.

Jayden اعتراف کرد که او نمی دانست که جزئیات در مورد مادر خود را conservatorship اما گفت که پدر بزرگ او است “بسیار بزرگ d–k.”

در ماه اوت سال 2019 جیمی گفته بود که در یک درگیری فیزیکی با هر دو نوه خود باعث Federline به دنبال یک سفارش محدود در برابر همسر سابق خود را پدر. هر چند اتهامات جنایی بودند هرگز در برابر جیمی محافظ سفارش داده شد و او ممنوع است از آینده نزدیک پرستون و Jayden برای سه سال. علاوه بر این یک فرد بالغ که Federline تصویب باید در حال حاضر زمانی که پسران با بریتنی.

یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان که “کوین بود و هنوز هم خشمگین است” در مورد این حادثه که در سمت چپ پسران خود را “بسیار ترسیده و متزلزل است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>