Kelly Clarkson, داستانهای کودکان و نوجوانان ارسال روز تولد او خواسته در دوستداشتنی تصویری

مصرف پس از مادر خود را? Kelly Clarkson دریافت و شیرین ترین پیام تولد از شوهر براندون Blackstock و بچه های خود را به عنوان او تبدیل 38.

مدیر 43 پیوست, خود را, رودخانه, 5, و, پسر, رمی, 4, و همچنین 13 ساله و پسر از یک رابطه قبلی ست برای یک ویدیو به افتخار خواننده در سهشنبه, مارس 24. “من شما را دوست دارم مامان. من امیدوارم که شما خوب روز تولد” رودخانه گفت: در این کلیپ به اشتراک گذاشته شده در این Kelly Clarkson نشان می دهد‘s کانال یوتیوب. “من شما را خیلی دوست دارم و من آواز خواندن یک آهنگ خاص را به شما هنگامی که آن را روز تولد خود را.”

Kelly Clarkson Husband Kids Send Her Birthday Wishes Adorable Video
Kelly Clarkson, Brandon Blackstock رمی Blackstock ست Blackstock و رودخانه Blackstock. استفان Lovekin/شاتر; YouTube

Blackstock سپس یادآور شد دختر خود را که چرا آنها ساخت ویدیو. “این تولد خود را امروز,” او توضیح داد.

رمی chimed در پس در قدم به قدم از خواهر بزرگتر خود را پس از خفیف تردید. “تولدت مبارک. OK, پایان,” او اعلام کرد.

“پایان؟” Blackstock پرسید. “آیا شما به او بگویید که چقدر شما او را دوست دارم?”

در ابتدا رمی ادعا کرد که او نمی خواست برای بیان احساسات خود را, اما او به سرعت تغییر ذهن خود را: “من شما را دوست دارم و من میخوام شما خواندن یک آهنگ خاص.”

Kelly Clarkson Husband Kids Send Her Birthday Wishes Adorable Video
براندون Blackstock رمی Blackstock ست Blackstock و رودخانه Blackstock. YouTube

ست رفت و به اشتراک گذاری خود را تحسین برای خود مادر. “تولدت مبارک, کلی,” او گفت:. “من شما را دوست دارم.”

Blackstock نتیجه تصویری توسط raving در مورد صدای مربی. “تولدت مبارک عزیزم” او به او گفت. “من شما را دوست دارم بیشتر از شما همیشه می دانم.”

کلارکسون ازدواج تولید کننده تلویزیون — که سهام ست و دختر ساوانا, 17 با همسر سابق ملیسا Ashworth — در ماه اکتبر سال 2013. زن و شوهر استقبال رودخانه در ژوئن 2014 و رمینگتون در مارس 2016.

گرمی برنده نشان داد تولد او برنامه از طریق توییتر در روز جمعه. “با تشکر از خانواده آنقدر 4 دوست داشتنی تولد ولنتاین! من مشغول به کار مانند دیوانه من طرح & هدیه تولد 2 خودم است که برای انجام مطلقا هیچ چیز. این رفتن 2 بود عالی!,” او نوشت. “تولدت مبارک 2 چند تولد خواهر @BarbraStreisand @Kehlani و Shirley MacLaine! #PowerfulWomen.”

کلارکسون است قرنطینه با خانواده اش در مونتانا که در آن او فیلم برداری تولد محور قسمت از صحبت های او نشان می دهد در اوایل این هفته. Joel McHale و Octavia Spencer خواند به او در حالی که Christian Siriano استعداد او طرح مورد علاقه خود را بر روی فرش قرمز به نظر می رسد.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>