Kelly Clarkson انتقاد شدید بدن-Shamming Trolls, پشتیبانی از والری Bertinelli

همبستگی خواهر! کلی کلارکسون اخراج در یک بدن-shamming ترول پس از آنها در نظر والری Bertinelli‘s post.

پس از مواد غذایی شبکه آشپزخانه اعلام کرد که Bertinelli, 59, خواهد بود پخت و پز زنده در آن برنامه در روز سه شنبه, فوریه 18 و ساخت ترکیه ساندویچ با سالاد کلم هویج, یک کاربر نوشت: “Awwww بنابراین،”

نه بچه های پخت قهرمانی cohost و نه Clarkson, 37, زمان بی ادب پیروان که در پایین قرار داده و بدن خود را به طوری که آنها هر دو در پاسخ بازگشت امید بستن به کشتن آنها را با مهربانی.

“وای. کسی است که همیشه وجود دارد برای یادآوری من به مرتب کردن افکار منفی بیشتر” را در کلیولند آلوم نوشت طریق توییتر در دوشنبه 17 فوریه. “با تشکر از شما برای یادآوری من من خیلی خیلی بیشتر از من بدن. یک روز پر برکت. ❤️”

صدای مربی را بازتوییت کرد و سپس به سرآشپز مشهور پیام و افزود: برخی از افکار مثبت خودش.

“قدرت واقعی است شناخت طرح از دیگران منفی & مشت زدن آن مربع n به صورت w/همه مثبت قابل توجه هوشمند, نور زیبا که تراوش از تو منافذ” کلارکسون نوشت طریق توییتر در روز دوشنبه. “ترحم مردم که صحبت بد از دیگران است زیرا در حالی که برخی از ما r, رقص, دیگران r خیلی می ترسم.”

کلی کلارکسون نشان می دهد میزبان نیست ترس به صحبت می کنند ذهن خود را هنگامی که آن را می آید به املاک موضوعات — و او است که همیشه آماده برای بازگشت یکی دیگر از زنان در این صنعت است. در ماه ژانویه Clarkson پشتیبانی صورتی پس از نوازنده واقعی رو با پیروان خود در مورد پیری در رسانه های اجتماعی.

به “راه رفتن من صفحه اصلی” خواننده 40 ساله اعتراف کرد در تاریخ 20 ژانویه که او برنامه ریزی شده به “سن OL مد افتاده راه (در یک توتو حاکم s—t در 30 مایل در ساعت 100 فوت در هوا بیش از 40)” و Clarkson کاملا در هیئت مدیره با آن روبرو است.

“من احساس می کنم شما … مگر شما می دانید که پرواز را از طریق هوا چیز” او توییتی در پاسخ به صورتی سری توییتهایی دربارهی پیری بدون جراحی پلاستیک.

“شما می دانید آنچه که من در حفظ و نگه داشتن آن را بر روی زمین برای ما و شما در حفظ و هوا امن,” او اضافه شده است. “من همیشه لذت می برد کار تیمی است.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im