نگه داشتن COVID متناسب با کرم از تمرین کرم!

چرا شما باید مراقبت از

چرا که شما بیش از حد خوب نیست.

  • Coronavirus مستندات یک واقعیت زندگی است. اجازه دادن به سطوح تناسب اندام خود را به تاخیر است.
  • و پول نقد است و دیگر بهانه ای نیست که تجارت در حال ساخت ورزش ارائه بودجه دوستانه است.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در حال حاضر پناه در خانه های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. و برای بسیاری از ما این بدان معناست که ما دیگر نمی تواند به کار کردن.

خوشبختانه مسطح منحنی ندارد به آمده نه مسطح معده ما. که دقیقا به همین دلیل این چهار سالن در حال ارائه مجازی تمرینات شما می توانید با ورود به سایت و عضویت از راحتی از خانه خود را.

جو Wilks: پلی اتیلن با جو

برای پدر و مادر یکی از چالش های که در صفحه اصلی است که فرزندان خود را نیز در صفحه اصلی. اما همه ما نیاز به ورزش مناسب است ؟

وارد بریتانیا بر اساس مربی شخصی جو Wilks.

Wilks فقط در مورد شروع یک مدرسه تور برای ترویج تناسب اندام و سالم زندگی می کنند زمانی که ویروس رسید. بنابراین در اواخر ماه مارس زمانی که خاموش شدن ناگهانی یک واقعیت تبدیل شد او در زمان کلاس های تناسب اندام آنلاین. وجود دارد هیچ زنگ ها و سوت — آن را فقط پر انرژی جو در اتاق نشیمن و پریدن در اطراف با هیچ موسیقی — و در عین حال از آن شده است بسیار محبوب با برخی از جلسات جذب میلیون ها نفر از نمایش ها.

و خود را رایگان تمرینات شامل تمرینات مانند ستاره می پرد و چمباتمه و آنها مناسب برای همه از کودکان نو پا به نوجوانان است. اوه آره و شما بیش از حد. PE با جو اتفاق می افتد هر روز صبح روز هفته در ساعت 9 صبح به وقت تهران در کانال یوتیوب. بود وجود دارد.

305 تناسب اندام

305 تناسب اندام دیجیتال استودیو رقص است که طول می کشد افتخار در قرار دادن “رقص” در “اجتماعی فاصله” در پرتو اخیر مستند حکم. محبوب تناسب اندام استودیو فضاهای در نیویورک سی و بوستون با pop-up مکان در شیکاگو, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و گرفتار چشم از شادمهر مانند درو بریمور و Bette Midler.

و اگر شما حدس زده نشده بود با نام 305 استودیو مظهر میامی صحنه شب از همان کد منطقه کامل با چراغ چشمک زن و زنده و دی جی برای شبیه سازی کلاسیک در باشگاه تجربه کنید. اما آنچه واقعا مجموعه این استودیو جدا است ؟ خود را بی امان و باغی ،

آنها باید قر سربالا تمرینات خود توانمند سازی تماس استراحتی که شما تن و آن را واقعا یک روشنفکر فضای که در آن شما می توانید پرواز هر کدام پرچم شما در حال حفر در پرواز. هنگامی که شما ثبت نام برای رایگان خود را دیجیتال, جامعه, شما می توانید مطالب خود را که شامل زندگی می کنند کلاس های خانواده و بچه پسند جریان به هیپ-هاپ و ما fave خود “رقص و نوشیدن” جلسات. شما می توانید با شرکت در یک کلاس مدیتیشن در صبح یک قلب رقص انفجار در بعد از ظهر و یک کون-burning session در شب. کلاس های رایگان از طریق زوم و یا یوتیوب.

سر و صدا: هوازی + تمرینات وزن بدن

رامبل جمعی از مشخصات بالا آموزش تناسب اندام است که آموزش بالا پایان مطبوع و بوکس کلاس های گروه در شهر نیویورک آوردن کلاس های خود را به توده ها … به صورت رایگان. بنابراین با زمان اقامت در خانه سفارشات آنها در حال ساخت یک سری از جلسات آنلاین در دسترس بر روی تلفن خود را در حالی که مکان خود باقی می ماند بسته شده است.

این آموزش فاصله با شدت بالا و یا HIIT استودیو نیز میزبانی بر روی آن حساب رسمی تجهیزات-رایگان هوازی و تمرینات وزن بدن از طریق IGTV که به شما می دهد یک فرصت برای نمونه $36 کلاس در اتاق نشیمن خود را به صورت رایگان. مدرسان — قسمت DJ قسمت سخنران انگیزشی — فشار شما را از طریق یک 45 دقیقه ای کلاس.

یکی از 10 دور مبارزه به طور مساوی تقسیم شده بین دو سبک از آموزش که در آن نیمی از کلاس را صرف کاوش در مهارت ها و آموزش بوکس و نیم دیگر صرف آموزش مقاومت در برابر. از سوی دیگر یک 10 دقیقه ای کلاس در دو سرعت, بالا رفتن فشار و سپس با فشار دادن و کشیدن و چمباتمه خرد و پریدن.

YogaWorks

بوکس و شدید قلبی نیست سرعت خود را? Grunts و عرق بیش از حد برای هم اتاقی خود را?

سپس YogaWorks فقط ممکن است برای شما.

این جهان-کلاس یوگا برنامه استودیو در شهرستانها عمده از آتلانتا و لس آنجلس به نیویورک و بیشتر. اما آنچه در مجموعه YogaWorks از هم جدا است و آموزش آنها را به خود معلمان است. اکثر مربيان خود را تکمیل کرده اند حداقل 500 ساعت یوگا داد–تصویب برنامه درسی و بسیاری از ارشد معلمان شده اند و حد عالی رساندن مهارت خود را برای حداقل 20 سال است.

با مکان خود را در حال حاضر بسته شده و آنها در حال ساخت خود را آنلاین یوگا پلت فرم MyYogaWorks رابطه با کد های تبلیغاتی آنلاین. این کلاس ها از محدوده ترمیمی به عرق القا شیوه و خدمت به مبتدیان و چاشنی یوگی حدود ساعت کار در تمام طول روز. در هر روز است. بهانه ای برای تلاش نیست که آن را حداقل یک بار ؟ هیچ کدام!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>