کیانو ریوز خال خال با الکساندرا Grant for 1st Time پس از رفتن مردم

در باز. کیانو ریوز و دوست دخترش الکساندرا اعطایبودند دیده می شود با هم برای اولین بار پس از رفتن با خود را عاشقانه در پنج شنبه, فوریه 20.

Keanu Reeves Spotted With Alexandra Grant for 1st Time Since Going Public
مت بارون/شاتر

نقاش, 46, کشف شد, راه رفتن با Reeves, 55, در خارج از Omni هتل در تصاویر به دست آمده توسط ایمیل های روزانه. ریوز عینک کت سیاه و سفید, قهوه ای و پیراهن و شلوار سیاه و سفید در حالی که اعطای ملبس به یک پلنگ چاپ کت و شلوار استرچ سیاه و سفید. اعطای بود بازدید John Wick ستاره در سان فرانسیسکو که در آن او است فیلمبرداری ماتریس 4.

گرانت و ریوز رفت و با آنها ارتباط در LACMA Art + Film Gala در لس آنجلس در ماه نوامبر سال 2019.

Keanu Reeves Spotted With Alexandra Grant for 1st Time Since Going Public
کیانو ریوز برای صرف شام با دوست دختر جدید Alexandra گرانت در لس آنجلس. مگا

“آنها ایستاده بودند کنار یکدیگر و خنده خود به خود به سمت ابتدای ساعت کوکتل و پس از آن حتی زمانی که آنها ایستاده بودند صحبت کردن با دیگران, آنها هنوز هم ایستاده بود کنار یکدیگر” یک شاهد عینی گفت: ما هفتگی در آن زمان است.

یک منبع گفت:” ما که اگر مردم نبودند آگاه باشید که گرانت و ریوز شد دوستیابی, زن و شوهر نبودند پنهان کردن رابطه خود را.

“نبود یک راز” خودی گفت: در آن زمان. “آنها آشنایی شده است پس حداقل تا تابستان 2017.”

این منبع افزود که این بازیگر با حضور گرانت اخیر هنر باز کردن. “[او] وجود دارد و او در معرفی او به مردم” این منبع به یاد می آورد. “آنها آشکارا محبت نیست یک زن و شوهر است که می خواهم. آنها پایین کلید و سرد است.”

جفت خال خال شده است با هم چندین بار در طول چند سال گذشته از جمله در UNAIDS در طول جشن هنر بازل در ماه ژوئن سال 2016 X هنرمندان کتاب راه اندازی در پاریس در نوامبر سال 2017 به مکا سود در لس آنجلس در ماه مه سال 2019 و Saint Laurent مردانه بهار و تابستان سال 2020 باند نشان می دهد در مالیبو در ژوئن 2019.

Keanu Reeves Spotted With Alexandra Grant for 1st Time Since Going Public
(L-R) Klaus Biesenbach, Alexandra, Grant, کیانو ریوز. علامت فون هولدن/تالار گفتگو/AP/شاتر

قبل از رابطه اش با اعطای ریوز مورخ جنیفر Syme از سال 1998 تا سال 2000. سابق زن و شوهر دچار سقط جنین در سال 1999. Syme گذشت در یک ماشین خراب در سن 28 در سال 2001.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>