کتی پری می گوید: او را ‘بهتر’ به عنوان او نشان می دهد دست انداز نوزاد

دار زدن در آن وجود دارد. Katy Perry گرفتن واقعی در مورد بارداری مبارزات روز پس از او اعلام کرد که او و نامزد اورلاندو بلومدر حال انتظار اولین فرزند خود را با هم.

“من بهتر” به “آتش بازی” خواننده 35 گفت: طرفداران در ملبورن استرالیا در روز شنبه, مارس 7 با توجه به ایمیل های روزانه.

پری که باقی مانده در ماشین لیموزین او در حالی که او صحبت را به طرفداران و مطرح برای, تصاویر, اضافه شده, “من خیلی jet-عقب مانده” قبل از آشکار است که او مجروح شده بود مچ دست قبل از پرواز خود را.

“من رگ به رگ خودم” به “Teenage Dream” اواز خوان توضیح داد. “من نمی دانم … من بدن در حال تغییر است!”

Katy Perry Talks Pregnancy as She Shows Off Baby Bump: 'I've Been Better'
Katy Perry استقبال او طرفداران عاشقانه به او می رسد پشت در هتل در ملبورن در حالی که در اینجا برای کریکت و جمع آوری کمک های مردمی کنسرت در مارس 07 2020. مگا

پری وارد در ملبورن در روز شنبه جلوتر از عملکرد او در ICC T20 جام جهانی زنان کریکت نهایی در روز یکشنبه 8 مارس. این خواهد بود که اولین بار این جایزه گرمی نامزد شده زندگی می کنند از او اعلام بارداری.

“من [به دنبال به جلو به آن] اما شما می دانید آن خواهد بود جالب است. با تمام متغیرهای” پری گفت: طرفداران قبل از ژست گرفتن برای عکس ها در این زمینه در نصب colorblock لباس است که به نمایش بارداری منحنی.

بومی کالیفرنیا پرده برداری دست انداز نوزاد او در او “هرگز فرسوده سفید” موسیقی تصویری است که برای اولین بار در پنج شنبه, 5 مارس. ساعت بعد پری خطاب به اعلام بزرگ از طریق توییتر نوشته “Omg خیلی خوشحالم که من نمی باید آن را در دیگر. و یا حمل یک کیف پول lol.”

Katy Perry Talks Pregnancy as She Shows Off Baby Bump: 'I've Been Better'
کتی پری دیده, ترک, انگلیسی, اعتماد شام در Banqueting خانه در فوریه 04, 2020 در لندن, انگلستان. عکس با علامت R میلان/شاتر

بعد از آن روز پری مشترک چگونه او احساس مورد علاوه بر جدید به خانواده اش در یک Instagram ویدئو زندگی می کنند.

“من بسیار هیجان زده هستم. ما هیجان زده و خوشحال” او در آن زمان گفت. “احتمالا طولانی ترین راز من تا به حال به نگه داشتن. من می خواهم به شما بگویم بچه ها همه چیز, اما من می دانستم که من می خواهم به شما بگویم در بهترین راه که از طریق یک قطعه موسیقی به دلیل این که چگونه من به شما صحبت می کنند. این که چگونه ما با هم صحبت می کنند با یکدیگر.”

پری نشان داد در مصاحبه با SiriusXM را Mikey Piff در روز پنج شنبه که آیا بارداری برنامه ریزی شده بود.

“خوب نبود یک تصادف” پری گفت. “من بسیار سپاسگزار برای همه چیز است که من شده اند قادر به انجام کار و رسیدن به تمام اهداف من قادر به چک کردن لیست من زندگی من زندگی می کردند تا کنون. من فقط در تلاش برای ایجاد این فضا در زندگی خود من که در آن من در حال اجرا نیست خودم بیش از حد کهنه و ایجاد فضا برای چیزی جدید را به اتفاق می افتد مثل این.”

او افزود: “ما هر دو به دنبال به جلو به این بازه ی زمانی از زندگی و به اشتراک گذاری این. این نوع از چگونه آن اتفاق می افتد.”

پری و شکوفه 43 رو درگیر در فوریه 2019 و برنامه ریزی به کراوات گره بعد از این سال.

قبل از رابطه اش با پری های ارباب حلقه ها ستاره بود ازدواج میراندا کر از 2010 به 2013. سابق زن و شوهر و به اشتراک گذاری 9 ساله پسر فلین. پری برای بخش او قبلا ازدواج به راسل برند از سال 2010 تا 2012.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>