کتی پری نشان می دهد او و تیلور سویفت ندارد ‘ارتباط’

دوستان از دور. کتی پری و تیلور سویفت ممکن است توصیه های خود را بر روی دوباره خاموش, دوباره, دوستی, اما دو خواننده هستند نه به عنوان تنگ است که طرفداران ممکن است فکر می کنم.

این “Teenage Dream” خواننده 35 نشان داد که او و “نگاه آنچه که شما ساخته شده من” اواز خوان, 30 نبوده و قادر به اتصال به تازگی با توجه به فوق العاده خود را بسته بندی شده برنامه.

“ما لازم نیست که به یک رابطه بسیار نزدیک از آنجا که ما بسیار شلوغ است اما ما متن زیادی” پری گفت: در مصاحبه با مجله استرالیایی ستارهای منتشر شده در شنبه, آوریل 29. “من تحت تاثیر قرار بود توسط او مستند [Miss Americana] چرا که من تو را دیدم برخی از خود آگاهی شروع به اتفاق می افتد و من تو را دیدم بسیاری از آسیب پذیری. من واقعا برای او هیجان زده می شود قادر به نشان می دهد که به این جهان که همه چیز را کامل آنها نمی باید بود و آن را زیبا تر زمانی که آنها نیست.”

Katy Perry Reveals She and Taylor Swift Don’t Have a Close Relationship
کتی پری و تیلور سویفت شاتر (2)

این “دختران کالیفرنیا” اواز خوان نیز افتتاح شد تا در مورد بازیگران در این موزیک ویدیو به صورت سویفت 2019 آمار “شما نیاز به آرام کردن” که او گفت: یک فوق العاده قدرتمند تجربه و مثال برای طرفداران خود است.

“حتی اگر آن را دشوار است این مهم را که ظاهر در موزیک ویدیو چرا که مردم می خواهند مردم را به نگاه کردن به. ما می خواستیم آن را به نمونه ای از وحدت” پری توضیح داد. “بخشش مهم است. آن چنان قدرتمند است. اگر شما می توانید خود را ببخش دشمن که شگفت انگیز است. به عنوان سخت به عنوان آن است!”

خوانندگان در ابتدا کاهش یافت و در سال 2014 پس از Swift گفت: نورد سنگ که سابق از دوستان نزدیک و هنرمند شناخته شده “آیا چیزی بسیار وحشتناک” و “تلاش برای خرابکاری در تمام عرصه تور.”

سریع و پری نشان داد که آنها تا به حال به پایان رسید دشمنی خود را در ماه ژوئن 2019 زمانی که این دو را در آغوش کشید آن را در حالی که لباس به عنوان یک همبرگر و یک کارتن سیب زمینی سرخ کرده برای سویفت ستاره-تصویری نکردم. 10 بار برنده جایزه گرمی گود در این جفت ارز را در تجدید رابطه, در طول یک سرمایه FM سرمایه صبحانه مصاحبه که در همان ماه.

“شما می دانید … ما که در شرایط خوب در حالی که برای” او آغاز شد. “او به من فرستاده واقعا خوب توجه داشته باشید و شاخه زیتون … مانند یک واقعی شاخه زیتون به تور من که آغاز شده و … به شهرت ورزشگاه تور در حالی که پیش از آن نقطه ما که در شرایط خوبی است.”

او ادامه داد: “و پس از آن ما شاهد هر یک از دیگر در یک مهمانی و رفت تا به یکدیگر و آن را در آغوش گرفت و صحبت در مورد همه چیز و پس از آن دیدم هر یک از دیگر دوباره در طرف دیگر.”

مانند پری, سریع, احساس حرکت که گذشته خود را از مسائل مهم بود که نه تنها برای آنها بلکه برای طرفداران خود را به عنوان به خوبی. او توضیح داد: در آن زمان که دفن تبر با پری ساخته شده او را روز “سبک تر است.”

“فقط مانند چیزی احساس بسیار سبک تر در مورد زندگی وقتی همه چیز شد واقعا خوب بین ما,” او به اشتراک گذاشته. “او و من خوب است در حالی که واقعا در شرایط خوبی است اما ما نمی دانیم که اگر ما تا کنون میخوام به مردم بگویید در مورد آن.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de