کتی خانه او می گوید ” پس خوشا به چهارشنبه سوری را در خود 14th تولد

سعادتمند تولد! کتی هولمز جشن دخترش سوری را 14th تولد با ادای احترام ارسال در چهار شنبه, مارس 18.

41-سال داوسون کریک آلوم در زمان به Instagram را به جریان در مورد یکی خود را و تنها دختر او با سابق تام کروزدر روز خاص خود را.

“💕تولدت مبارک یار!!!!!!! 💕 من خیلی خوش شانس بود و مادر خود را. ممکن است در این سال بود باور نکردنی! 💕 💕 💕 💕 “او زیر نویس یک عکس از یک گل چوبی و صفحه نمایش است که خواندن “تولدت مبارک.”

هلمز باز شده است در مورد نزدیکی او سهام با چهارشنبه سوری اشاره کرد در ماه نوامبر سال 2019 که او و نوجوانان “نوع رشد با هم.”

“من خوشحال بود برای تبدیل شدن به یک مادر در 20s و” بتمن آغاز می شود بازیگر گفت: Elle بریتانیا در آن زمان است. “این خوب است که ما سنین مناسب است. چگونه می توانم قرار دادن این ؟ هر که سن فرزند من بوده است و سن و سال من در آن زمان بوده است و یک بازی خوب است.”

بالا بردن دخترش به عنوان یک مادر تنها نیست همیشه یک کار ساده برای هولمز ، لوگان ستاره بخت و اقبال گفت InStyle در مارس سال 2020 پوشش داستان است که مراقبت از چهارشنبه سوری در میان او در سال 2012 از تقسیم کروز 57 بود “شدید.”

“این یک مقدار زیادی از توجه و من تا به حال یک کودک کوچک در بالای آن است. [چهارشنبه سوری و من] تا به حال برخی از لحظات خنده دار و در” او گفت:.

هلمز در ادامه به نشان می دهد که فشار آنقدر زیاد است که او “در واقع گریه” که یک “نوع” راننده تاکسی به او کمک کرد تا حمل یک سوری به آپارتمان خود در ساختمان است.

“چهارشنبه سوری بود 6 یا 7 بود و او گذراندن شب در خانه یکی از دوستان در حالی که من از دیدن باله در مرکز لینکلن” او توضیح داد که به خروجی. “در 10 من یک تماس با:” مامان می تواند شما بیا من?’ من یک تاکسی و رفت به باتری پارک را انتخاب کنید او را. او خسته بود. او خوابش برد در راه خانه و هنگامی که ما کشیده تا به ما ساختمان, راننده تاکسی را باز کرد و به من کمک کرد و نه او را از خواب بیدار.”

اوهایو بومی و کروز استقبال دختر خود را در سال 2005 و با بستن گره زیر سال در ایتالیا. هولمز برای ثبت طلاق شش سال بعد. کسب و کار مخاطره آمیز ستاره دیده نشده در عمومی با چهارشنبه سوری از سال 2013.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>