کاترین شوارتزنگر نشان می دهد کودک خود را دست انداز در دوچرخه سواری با کریس پرات

حامله, کاترین شوارتزنگر نشان داد او در حال رشد کودک دست انداز در حالی که بر روی یک دوچرخه سوار در L. A. با شوهرش کریس پراتدر روز شنبه, مارس 25.

مامان-به-می شود عینک های شل-نصب تی شرت سفید, سیاه, ساق پوش, کفش و کلاه او به عنوان شوهر او کمتر از یک سال — که تحت پوشش صورت خود را با یک پرچم آمریکا سربند — برخی از ورزش.

اخبار شکست پیش از آن در روز است که سنگ چه می کردم نویسنده, 30 و Guardians of the Galaxy بازیگر 40 ساله در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

در حالی که این زن و شوهر نیست و علنا تایید کرد خود را خوشحال اخبار پرات شنیده میشد با صدای بلند و با هیجان صحبت کردن در پس زمینه خود را Instagram داستان بعد از ظهر روز شنبه به عنوان او نشان داد او دوست ساده لوح Dalkinجدید, کتاب آشپزی, چه ساده لوح پخت و پز: خوردن آنچه شما می خواهید: 125 دستور العمل برای زندگی واقعی.

شوارتزنگر و پرات شاد جدید می آید 10 ماه پس از ازدواج آنها در یک مراسم عاشقانه در منتکیتو کالیفرنیا. آنها چهارشنبه پنج ماه پس از اعلام نامزدی خود را در ماه ژانویه 2019.

این پارک و تفریح و سرگرمی آلوم سهام یک پسر جک, 7, با همسر سابق Anna Faris و صحبت کرده است در ماه های اخیر در مورد اشتیاق خود را برای شروع یک خانواده با هدیه ای از بخشش نویسنده.

در ماه ژانویه او گفته سرگرمی امشب که او را دیدم “تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان” در آینده “شاید زمان کمتری صرف کار زمان بیشتری را صرف لذت بردن از زندگی.”

یک ماه بعد Jurassic World star گفت, E! اخبار که شوارتزنگر که دختر بزرگتر از آرنولد شوارتزنگر و ماریا شرایوراست “رفتن به یک مادر و یک روز” و اضافه کرد “او را بزرگ کردم پدر و مادر بزرگ و خواهر و برادر او را پر می کند در بسیاری از کسری.”

“او زندگی من را تغییر برای بهتر شدن در راه های بسیاری” پرات ادامه داد. “قلب من روح من پسرم من احساس می کنم همه خیلی امن با او. او را یک گام بزرگ و مادر او را — به خواست خدا — رفتن به یک مادر بزرگ یک روز.”

کاترین برادر پاتریک شوارتزنگر گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه فوریه که خواهر او است “شادترین” او تا به حال شده است با پرات که او در کلیسا در سال 2018 است.

“او در عشق آره!,” او اضافه شده است. او را از داشتن یک زمان بزرگ!”

در پایین حرکت برای دیدن عکس از زن و شوهر در روز شنبه به عنوان کاترین نشان داد یک نگاه اجمالی از او ضربت کودک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>