Katharine McPhee: من برنده تر Grammys از Billie Eilish ‘ازدواج’

Billie Eilish جاروب 2020 جوایز گرمی در روز یکشنبه 26 ژانویه با در نظر گرفتن خانه پنج غنائم اما Katharine McPhee خودش را می بیند به عنوان برنده واقعی است.

“هر کسی که نگه می دارد گفت: Billie Eilish راه دور با بیشترین Grammys باید به یاد داشته باشید من برنده 16 توسط ازدواج در تابستان گذشته” به پیشخدمت ستاره, 35, شوخی طریق توییتر در دوشنبه 27 ژانویه.

مکفی ازدواج 16 بار برنده جایزه گرمی دیوید فاستر در لندن در ماه ژوئن 2019. او در طول نزدیک به پنج دهه حرفه ای تولید کننده و ترانه سرا و 70 و نامزد دریافت جایزه شده است برای 45 Gramophones. او معروف ترین برنده چهار جایزه در سال 1994 برای تولید محافظ موسیقی متن فیلم و ویتنی هوستون را امضا جلد از “من همیشه شما را دوست دارم.”

Katharine-McPhee-Jokes-She-Won-More-Grammys-Than-Billie-Eilish-by-Marrying-David-Foster-2
Katharine McPhee و دیوید فاستر حضور BCRF داغ پینک حزب در مارس 15 2019. MediaPunch/شاتر

ضبط آکادمی افتخار پرورش در گرمی موزه جشن و سرور در سپتامبر 2017 با ارائه او با معماران صدا جایزه که به رسمیت می شناسد و بی نظیر کمک به موسیقی است.

“این یک افتخار به جشن گرمی موزه و برای حمایت از یک علت بزرگ به عنوان آموزش موسیقی” موسیقی اجرایی در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “موزه آموزش و پرورش برنامه های بسیار مهم سیستم عامل برای جوان هنرمندان در حال ظهور بنابراین من هیجان زده می شود بخشی از این جشن. نیازی به گفتن نیست, این ضبط آکادمی بازی های برگزار شده است بسیار تاثیر گذار و نقش مهمی در زندگی من ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

Katharine-McPhee-Jokes-She-Won-More-Grammys-Than-Billie-Eilish-by-Marrying-David-Foster
Billie Eilish با جایزه گرمی در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است. دیوید فیشر/شاتر

Eilish, 18 بود نامزد دریافت شش جایزه در 62 سالانه مراسم یکشنبه شب. او اولین هنرمند زن در تاریخ را به نفع خود در تمام چهار نفر از این دسته بندی: ضبط و آهنگ سال برای “پسر بد” آلبوم سال برای زمانی که همه ما خواب ما کجا رفتن ؟ و بهترین هنرمند جدید. او همچنین دریافت Best Pop Vocal Album. تنها جایزه ای که او از دست داده بود بهترین پاپ عملکرد انفرادی که رفت به Lizzo برای “حقیقت لطمه می زند.”

در حالی که پذیرش آلبوم سال در مرحله در مرکز استیپلز در لس آنجلس “دفن یک دوست” خواننده نگاه بیش از Ariana Grandeبود که نامزد Thank U بعدیو گفت: “آیا من می توانم فقط بگویم که من فکر می کنم آریانا سزاوار این؟” گراند, 26 تکان داد سلاح های خود را در مخالفت قبل از باد بوسه به Eilish از صندلی خود در مخاطب است.

Eilish در زمان صنعت موسیقی توسط طوفان در سال گذشته با تحسین آلبوم. بعد تا او تنظیم شده است به آواز خواندن آهنگ تم برای آینده جیمز باند, فیلم, هیچ وقت به مرگ.

یک منبع به تازگی گفت: ما هفته به طور انحصاری که نوجوان بوده است “ذهن دمیده توسط همه فرصت های باور نکردنی است که راه خود را آمده اند” و اضافه میکند: “هر بار که او می رسد یک نقطه عطف جدید آن را مانند” چه f–k زندگی من است?’ — در یک راه خوب البته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>