کیت Chastain, کانال های هری و مگان را اعلام ‘در زیر عرشه’ خروج

او سلطنتی مهماندار هواپیما خارج شده است. کیت Chastain در زمان یک صفحه از شاهزاده هری و Meghan Markle را راهکار به اعلام خروج او از زیر عرشه.

“پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های من را انتخاب کرده اند به انتقال این سال شروع به حک کردن تدریجی زمین های جدید بر اساس نقش” 37 ساله براوو استار نوشت: در روز دوشنبه 17 فوریه از طریق Instagram. “من قصد دارم به گام به عقب به عنوان یک عضو ارشد از زیر عرشه خانواده و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که در ادامه به طور کامل پشتیبانی اعلیحضرت اندی کوهن.”

Chastain که ستاره دار در زیر عرشه برای شش فصل با استفاده از همان زبان که هری, 35, و Meghan, 38, آیا به اعلام برنامه های خود را به قدم به عقب از وظایف سلطنتی خود را در ماه گذشته.

“پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های ما را انتخاب کرده اند به انتقال این سال شروع به حک کردن یک مترقی نقش جدید در این موسسه” دوک و دوشس ساسکس را در بیانیه مشترک به عنوان خوانده شده. “ما قصد داریم به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که در ادامه به طور کامل پشتیبانی علیاحضرت ملکه است.”

هفته بعد از 93 سال پادشاه اعلام کرد که این زن و شوهر که به اشتراک گذاری 9-ماه-پیر پسر مورچه دیگر خواهد بود “کاری از اعضای خانواده سلطنتی” و خود را از دست والاحضرت عنوان سلطنتی.

در حالی که هری و مگان به کانادا نقل مکان کرد در میان خود انتقال Chastain نقل مکان کرد و از فلوریدا به نیویورک است. او قبلا ضمنی که او انجام شد با براوو حق رای دادن در طول فصل 7 آخر که پخش شده در اوایل این ماه.

“من شخصا این بوده است که بسیار چالش های نجومی برای من” او گفت: در قسمت. “من می ترسم به حرکت به نیویورک اما من هم می ترسم به شروع مسافرت با قایق تفریحی, و من فکر می کنم من آماده برای یک ماجراجویی جدید است.”

Chastain را دیرین costar کاپیتان لی روزباخ ور با اشاره به او را به عنوان یکی از “بهترین دوستان” در یک قسمت جدید از این در زیر عرشه پس از نشان می دهد.

“او واقعا فرد مراقبت” او بوده. “من نمی نگاهی به کیت به عنوان یک کارمند. ما همکاران. او اجرا می شود خود را اداره و اجرا میکنم معدن. او بهترین است.”

در زیر عرشه که انتظار می رود به بازگشت به براوو برای فصل 8 اما این شبکه اعلام نشده برتر تاریخ. حق رای دادن نیز برانگیخته دو spinoffs: در زیر عرشه: مدیترانه و در زیر عرشه: قایقرانی قایق بادبانی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>