کیت بکینسیل دختر ‘ناراحت نیست’ با قدمت مردان جوان


Kate Beckinsale Daughter Isn't Bothered By Her Dating Younger Men
لیلی Mo شین ترک جما در باوری هتل در 23 آگوست سال 2018 در شهر نیویورک است. MediaPunch/شاتر

انجام چیزی. کیت بکینسیل‘s عشق زندگی ممکن است در ادامه به سرفصل اما او 21 ساله و پدر لیلی را تصویب کرد.

“کیت دختر ناراحت نیست توسط این واقعیت است که کیت را دوست دارد بچه جوان است و او فقط به آن استفاده می شود در این نقطه” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “کیت و دختر او هنوز هم بسیار نزدیک و یک مادر بزرگ/دختر رابطه است.”

46 ساله سهام بازیگر دختر بالغ با مایکل شین. او پس از سال 2003 از تقسیم شین و ازدواج خود را به Len Wisemanکه به پایان رسید در ماه اکتبر سال 2016 بکینسیل شده است مربوط به چند جوان مردان است.

“کیت جذب بچه ها جوان هستند که خلاق — که فقط او نوع” منبع توضیح می دهد. “او دوست دارد اطراف خود با آنها را به خاطر او دوست دارد در می دانم و تا به امروز در چه سرد است.”

بکینسیل مورخ مت پر است که بیش از 20 سال جوان تر از اموات ستاره از سال 2017 تا 2018. مملو 24 ساله به نام رابطه خود را “پیچیده” در طول اجرا با TMZ در مارس 2019.

“ما تاریخ برای یک سال” سابق TLC میزبان گفت. “تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی.”

مملو پس از آن شوخی که بکینسیل را دوست پیت دیویدسون باید “اجرا شود.”

“از آن لذت ببرید در حالی که شما می توانید. من امیدوارم که آنها هم مبارک. من امیدوارم که آن را می توانید به جایی که آن را به یک برقرار, رابطه خوب,” او گفت: در آن زمان. “من واقعا نمی هر گونه مشاوره های جامد. فقط مراقب باشید.”

بکینسیل و Davidson, 26 شدند با هم به مدت چهار ماه قبل از آنها آن را به نام واریز شده در مارس 2019.

Kate Beckinsale Daughter Isn't Bothered By Her Dating Younger Men
لیلی Mo شین و کیت بکینسیل در Elyse واکر صورتی در آشیانه 8 در فرودگاه سانتا مونیکا در اکتبر 19, 2013 در سانتا مونیکا ، اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

“همه عموهای من freaked و” شنبه شب زنده ستاره گفت Charlamagne Tha خدا در ماه فوریه سال 2020 حدود عاشقانه خود با “افسانه ای” بازیگر. “او یکی از جالب ترین مردم من تا به حال دیدهام.”

اخیرا بکینسیل مرتبط شده است خواننده و ترانه سرا Goody گریس, که 23 سال سوم. این پایین خال خال شد دست در دست در برنتوود کالیفرنیا در روز شنبه, مارس 12. او نیز گرفتار شده است ترک لاسی نظرات به گریس Instagram پست در ماه های اخیر.

ما هفتگی رسیده به بکینسیل را هرزه نظر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>