کشمیر آخرین تلفات: گردشگری

نارندرا نخست وزیر دولت بارها اصرار داشت که کشمیر را به “حالت عادی” پنج ماه پس از منطقه ویژه وضعیت خارج شد و مقامات ارشد سیاسی رهبران قفل شد.

اما اطلاعات منتشر شده تحت این کشور حق دسترسی به اطلاعات (RTI) عمل توسط کشمیر بخش گردشگری نشان می دهد که گردشگران — هندی و خارجی به طور یکسان — نمی خرید دولت را روایت. این نشان می دهد چشمگیر مقیاس ضربه به بخش گردشگری در دره از ماه اوت سال 2019 زمانی که دولت جزئیات پایین ماده 370 — که به منطقه برخی از استقلال و تحمیل یک مستند در سابق دولت است. آن را نیز نشان می دهد که یکی از مودی وزرای دروغ هند به مجلس در مورد این مسئله است.

بین ماههای اوت و دسامبر 2019 فقط بیش از 43,000 بازدید گردشگران کشمیر 86 درصد کمتر از 316,424 ورود در همان دوره در سال 2018 است.

در اوت. 2, 2019 از طریق دستور رسمی دولت اشاره کرد “ترور” را به حالت تعلیق سالانه حج به Amarnath معبد و از همه گردشگران به ترک دره کشمیر. دولت حفظ نظم در محل تا اکتبر. 9 هنگامی که آن را برداشته بود.

طبق اطلاعات منتشر شده تحت RTI تعداد ورود توریست در ماه اوت بود 10,130. از راه مقایسه شکل مربوطه را برای ورود در سال 2018 شد 85,534; در سال 2017, آن 164,395. ورود توریست کاهش یافت و بیشتر در ماه سپتامبر به صرف 4,562. تعدادی گل رز حاشیه در ماه اکتبر به 9,327. گردشگری به سختی احیا از طریق ماه های نوامبر و دسامبر با ورود آمار و ارقام برای این ماه در 12,086 و 6,954 بود.

Srinagar Tourism Travel Restrictions Lifted

تجمعی ارقام برای اوت–دسامبر 2019 دوره پایه در 43,059. این یک پاییز 86 درصد در مقایسه با سال 2018 و سقوط از 93 درصد vis-à-vis 2017 (611,354 ورود).

این آمار و ارقام رسمی خرس چه شیخ Ashiq, رئيس جمهور از کشمیر اتاق بازرگانی و صنعت (KCCI), گفت: در اوایل این ماه زمانی که او در حدود 90 درصد کاهش در گردشگری و معیشت مرتبط با آن. این KCCI قرار داده و ضرر و زیان به جامو و کشمیر اقتصاد از ماه اوت در بیش از 2 میلیارد دلار.

دولت با استواری به اذعان هر اقتصادی صدمه دیده است. وزیر گردشگری Prahlad سینگ پاتل در ماه نوامبر گفت: مجلس بود که هیچ داده ها در تاثیر بر گردشگری کتمان اطلاعات ارائه شده به وزارت او توسط مقامات در جامو و کشمیر دولت حدود 71 درصد کاهش در درآمد گردشگری.

در دره و زیان ترجمه به اضمحلال درآمد شغل و حقوق و دستمزد به کاهش است. Khurshid Ahmad, کارمند یک آژانس مسافرتی در سرینگر می گوید که او کار کرده است برای پرداخت نیمی از ماه اوت. احمد تخمین می زند که این سازمان دچار ضرر و زیان $280,000 در ماه گذشته است. او می افزاید: “من فقط خوشحالم که من گذاشته شده است … مانند بسیاری دیگر در این صنعت است.”

Ramneek Kaur اجرا می شود که یک هتل در Pahalgam می گوید که 2019 “شده است بدترین سال در سالهای اخیر است.” در ماه های سپتامبر و اکتبر او می گوید:, تبدیل همه چیز ناامید و او مجبور به اخراج کارکنان خدمات به دلیل ضعیف کسب و کار. “با خیلی آشفتگی های سیاسی و اعمال محدودیت بر اینترنت بسیاری از گردشگران را در معرض خطر از آمدن به اینجا,” او می گوید.

دولت اعلام کرده است که افتتاح خدمات اینترنت در 2G سرعت در منطقه است اما دسترسی محدود به یک “لیست سفید” از 300 وب سایت. مردم در دره گزارش اینترنت به طور متناوب. دولت همچنان به محدود کردن رسانه های اجتماعی و پیام رسانی سیستم عامل.

Kaur نگرانی در مورد آنچه در این سال را به ارمغان خواهد آورد و گفت: “من می دانم که افرادی که آگهی خود را خواص و defaulting در وام. ما همه گیر و حتی اگر ما می خواهید را به هر گونه سرمایه گذاری و یا طرح کسب و کار برای سال 2020 وجود دارد بنابراین مقدار عدم قطعیت است.”

+

توسط Muzamil Bhat و Chitrangada Chowdhury

OZY همکاران با سیم به شما حق بیمه ویژگی های جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>