Karamo قهوه ای سهام خود را زیبایی هک برای پوست بهتر

طاس مو انجام مراقبت! Karmo قهوه ای متوقف شده توسط ما هفتگی استودیو اعلام کرد که او cofounded محصولات مراقبت از پوست خط و نظافت محصولات برای طاسی و ریزش مو مردان برای MANTL.

“در چشم عجیب و غریب و صحبت کردن با مردان در سراسر جهان که در حال طاسی و یا نازک شدن من متوجه شدم آنها از طریق همین مسائل از” من نمی دانم چه چیزی را به انجام,” او توضیح داد. “گفتم بیایید ایجاد یک خط برای طاس و نازک شدن مردان که آسان است, سبک وزن, اما همچنین یک جامعه است که می رود همراه با آن برای کمک به اعتماد به نفس خود را.'”

در حالی که این کارشناس فرهنگی و با مجوز مددکار اجتماعی در اینجا بود او همچنین گود در بهترین زیبایی هک که شامل یخ, ارزان, داروخانه اقلام و بیشتر. سازمان دیده بان ویدئو منحصر به فرد در بالا برای دیدن آنچه که او قسم!

Karamo Brown Beauty Secrets
Karamo قهوه ای

پوشیدن کرم های ضد آفتاب
“من روال پوچ و باطل است چون من هیچ است. پس از آن بیشتر در مورد مراقبت از پوست و پوست سر پس از آن همه چیز در مورد کرم مرطوب کننده و نیز با استفاده از SPF روزانه. من می دانم که من و افراد مثل شما رو ملانین چرا شما با استفاده از SPF؟’ اما هر کس نیاز به استفاده از SPF هر روز و به همین دلیل من ایجاد یک جدید محصولات مراقبت از پوست خط به نام MANTL.”

یخ یخ عزیزم
“DIY زیبایی نکته که من زندگی می کنند همواره یخ. همه ساله starlets به شما بگویم که اگر شما ماساژ یخ بر روی صورت خود را در آن طول می کشد پایین التهاب در آن طول می کشد دور قرمزی. آن چیزی که آسان است که شما می توانید انجام دهید. و شما نمی نگه داشتن آن وجود دارد تا زمانی که آن را شروع به سوزاندن و یا چوب به پوست شما. شما فقط به آرامی مالش یخ زیر چشم خود را بر روی صورت خود را و به شما می گویم اگر شما لکه های قرمز اگر شما دیوار لکه های آن را حذف آن است.”

رنگ من مبارک
“بهترین سبک یا مشاوره زیبایی است که من تا کنون دریافت کرده است آیا نمی شود ترس از رنگ. من فکر می کنم بسیاری از اوقات به خصوص برای مردان, ما تمایل به می خواهید به چوب به چیزهایی که تیره تر است. اما من نمی ترسم از برخی از رنگ من نمی ترسم از درخشش. و گاهی اوقات وقتی که من نیستم, احساس خوب, من با داشتن یک روز بد من در چیزی که کمی روشن تر و آن را بلافاصله پس از ایجاد تغییرات در خلق و خوی من. رنگ اثر چگونه شما در مورد خودتان احساس و بنابراین آزمایش نترس از رنگ است.”

Karamo Brown Beauty Secrets
Karamo قهوه ای

پیدا کردن داروخانه
“یک داروخانه محصول که من زندگی می کنند توسط این کوچک کمی وازلین لب مومیایی کردن همه چیز. من واکنش های آلرژیک به دیگر ضد شوره سر لب اما من می خواهم لب های من به احساس مرطوب. و بنابراین من با استفاده از این کمی وازلین بطری و شما می توانید ببینید این یکی خالی چون من با استفاده از آنها تمام وقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>