Kanye West به طور رسمی یک میلیاردر — اما مخالف با فوربس’ مقدار

Kanye West اعلام شده است یک میلیاردر توسط فوربساما رپر ادعای این مجله عنوان خود واقعی ارزش خالص.

فوربس ارزش برنده جایزه گرمی 42 در 1.3 میلیارد دلار گیری هیپ هاپ صنعت دوم میلیاردر پس از pal Jay-Z. اما غرب اصرار داشت که خود را خالص ارزش است که در واقع بسیار بالاتر است. فوربس گزارش می دهد که “قدرت” رپ اصلاح شود انتشار نوشتن آنها در یک متن “آن $3.3 میلیارد دلار از آنجایی که هیچ کس در فوربس می داند که چگونه به دفعات مشاهده شده است.”

اکثریت غرب ثروت می آید از خود Yeezy کفش کتانی خط که فوربس تخمین زده است که ارزش $1.26 میلیارد دلار است. “من آن را دوست دارم” رپر خوب موسیقی برچسب و حقوق خود را آلبومها بودند به ارزش 90 میلیون دلار. غرب دیگر دارایی های مالی شامل $81 میلیون دلار در املاک و 21 میلیون دلار در زمین. به طور کلی ایلینوی بومی دارای 17 میلیون دلار به صورت نقدی و 35 میلیون دلار در سهام.

به “قوی تر” رپ نشده خودداری از flaunting ثروت و استعداد همسرش, کیم کارداشیان, مقدار زیادی از هدیه عجیب, در طول سال — از جمله 1.4 میلیون دلار الماس Lorraine Schwartz شال گردن برای جشن تولد دختر خود را, شمالی در حال حاضر 6. زن و شوهر نیز پدر و مادر و پسر, مادر, سنت, 4, دختر, شیکاگو, 2, و, پسر مزمور 11 ماه.

غرب می پیوندد صفوف از ثروتمندترین افراد در جهان در کنار خواهر در قانون Kylie Jenner, آنها فوربس نام جوانترین خود ساخته میلیاردر برای دومین سال متوالی در آوریل 8. کایلی لوازم آرایشی بنیانگذار 22 ساله بود که برای اولین بار افتخار داده در مارس 2019 در سن 21.

“من انتظار نداشتم که از هر چیزی. من پیش بینی آینده” Jenner گفته فوربس در آن زمان است. “اما [شناخت] احساس می کند واقعا خوب است. که خوب پت در پشت.”

عنوان برانگیخت برای آرایش مغول با مردم تعجب اگر دختر Kris Jenner و Caitlyn Jenner سزاوار به عنوان “خود-ساخته شده است.” این زندگی از کایلی آلوم در دفاع از خودش را در حالی که صحبت کردن به مصاحبه آلمان در مارس 2019.

“من نمی دریافت پول از پدر و مادر من در گذشته سن 15” کایلی گفت: این نشریه در آن زمان است. “من استفاده می شود 100 درصد پول خود من برای شروع این شرکت نه یک سکه در بانک حساب به ارث برده است … و من بسیار افتخار از آن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>