Kanye West میزبان نیمه شب یکشنبه خدمات پس از کوبه برایانت مرگ

پایان شب یک نکته مثبت. Kanye West خود را برگزار سرویس یکشنبه در نیمه شب پس از گذشت غم انگیز از کوبه برایانت و این سال غم انگیز جوایز گرمی.

وست همسر کیم کارداشیان, ارسال شده چند فیلم از اواخر شب در جمع به او Instagram داستان در دوشنبه, ژانویه 26. در اولین ویدئو Kirk Franklin — که شرکت در یک Nipsey Hussle ادای احترام و برنده بهترین انجیل عملکرد/آهنگ در 62 سالانه جایزه گرمی در یکشنبه, ژانویه 26 — نشان داده بود صحبت کردن به کسانی که در جلسه حضور داشتند. کارداشیان, 39, اشاره کرد که او “نیاز به شنیدن” چه 50 ساله, انجیل, هنرمند تا به حال به می گویند.

“وجود خواهد داشت لحظات که در آن محبت پدر را نمی خواهد به نظر می رسد به هر گونه حس” 15 بار برنده جایزه گرمی گفت. “و ما گفته شده خیلی از طریق دین است که این غلط است که از خدا بخواهید به همین دلیل است.”

Chance the Rapperبود که نامزد دریافت جایزه بهترین آهنگ رپ در این سال جایزه گرمی نیز در ظاهر در غرب ، در Keeping Up With the Kardashians ستاره Instagram داستان به روز رسانی شیکاگو بومی انجام شده در آهنگ او سهام با کرکلند و غرب, 42 به نام “فوق سبک پرتو.”

Kourtney Kardashian, که او نیز در حضور گردهمایی مشترک ویدئوها از غرب اجرای ترانه “گوکچه” در طول خدمت. او فیلم برداری پدر چهار رپ آهنگ intro: “خدا پادشاه است ما سربازان / Ultrabeam کردن خورشیدی / وقتی که من رسیدن به بهشت است, دروازه / I ain’t باید زیرچشمی نگاه کردن بیش / Keepin’ خونسردی کامل / وقتی که من فریاد راننده / I ain’t منظور من فقط متمرکز / I ain’t منظور من فقط متمرکز شده است.”

غرب نیمه شب یکشنبه خدمات رخ داده است ساعت پس از برایانت و دوم خود را فرزند ارشد دختر 13 ساله Gianna بودند و در میان نه افراد جان باخته در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا. این rotorcraft سقوط کرد یک تپه در لس آنجلس محله باعث هلیکوپتر به پشت سر هم به شعله های آتش.

برایانت NBA افسانه که صرف او 20 سال زندگی حرفه ای با لس آنجلس لیکرز شد 41. پنج بار قهرمان NBA مشترک دختران ناتالیا, 17, بین نژادهای مختلف Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه, با همسر ونسا لین برایانتاو بحباله نکاح در اوردن, در مارس 2001.

2020 جوایز گرمی محل در لس آنجلس مرکز استیپلز که کوبه در طول زمان خود را در لیکرز. وجود شب لگد کردن با یک فریاد به اواخر ورزشکار از Lizzo و در آخرین دقیقه عملکرد میزبان Alicia Keys and Boys II Men در برایانت (آرکانزاس) را افتخار.

در پایین حرکت برای دیدن عکس از غرب یکشنبه خدمات جمع آوری برگزار شد در نیمه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>