شهر کانزاس گونی-استاد سوپر باول X Factor

اگر شما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به Kansas City Chiefs ساخته شده راه خود را به سوپر باول یک جای خوب برای شروع خواهد بود در اوایل سه ماهه دوم خود را Nov. 18 بازی در لس آنجلس هنگامی که پایان دفاعی فرانک کلارک خمرهای شکل به شارژر backfield.

شارژر بودند که در آن نقطه تا 3-0 مسلط در yardage و فقط 25 متری از روسای’ end zone. سپس کلارک آغشته به شانه چپ خود را به ضرب و شتم چپ مقابله با Trey Pipkins کردن لبه و سوات فیلیپ رودخانه ها بازوی راست وادار زخمی اردک از یک پاس که دریک Nnadi ره. که بازی کمک به نوبه خود بازی و پرش-آغاز اولین شهر کانزاس هشت برنده مستقیم. “آن تغییر زیادی” کلارک می گوید. “که در بازی اتفاق می افتد و پس از آن شما شروع به حرکت کل تغییر شیفت.”

کانون توجه در روز یکشنبه سوپر باول را به درستی در شکوه پاتریک Mahomes و کانزاس سیتی قوی جرم. اما محوری وظیفه گرفتن در سان فرانسیسکو کبودی عجله حمله می افتد به ستاد’ دفاع با 26 ساله کلارک به عنوان آن ضرب و شتم بمب افکن قلب است. در واقع…

این ستاد در حال 8-1 این سال هنگامی که کلارک سوابق حداقل یک گونی.

“که تعدادی می گوید:” روسای خط دفاعی مربی تیم برندان دلی که غافل از آمار.

قبلا در این فصل کلارک تعداد آنها کمتر قابل توجه و همچنين ستاد’: Clark تا به حال فقط یک گونی از طریق شش بازی اول و کانزاس سیتی بود فقط 4-2. آن را ناامید کننده بود به خصوص زمانی که شما در نظر سرمایه گذاری در این ستاد تا به حال ساخته شده در Clark.

به این دلیل که 6 پا-3, 260 پوند کلارک ترکیبی از انرژی و شور و شوق بسیار عالی بدن کنترل سرعت خاموش خط و توانایی شیب بدن ستاد پرداخت سخاوتمندانه برای خدمات خود را. آنها نه تنها داد و ستد یک 2019 در دور اول انتخاب یک 2020-دور دوم انتخاب و تعویض 2019 سوم دور میدارد با Seattle Seahawks برای او, اما آنها نیز پاداش او را با پنج سال $104 میلیون قرارداد که شامل بیش از 60 میلیون دلار در تضمین پول است.

ما رو ترین کوله پشتی در NFL.

فرانک کلارک, کانزاس, شهرستان پایان دفاعی

ساخته شده است که کلارک شروع کند بیشتر از همه مورد. “وجود دارد تعدادی از عوامل” دالی می گوید. “وجود دارد یک عنصر از یک طرح جدید و احساس راه خود را از طریق آن نوع از همه چیز.”

نیز وجود دارد که سلامت خود را. Pinched عصب او رنج می برد و در گردن او در طول پیش فصل تمرین نگه داشته شدن بدتر است. او سعی کرد به مبارزه را از طریق آن چه آغاز شده به عنوان یک درد بازو و گردن منجر به “سنگ اسمانی بزرگ احساس” و بی حسی کردم وقتی که او رسید. “من نمی دانم چه به” کلارک می گوید. “من تا به حال بسیاری از مردم حتی به من بگویید که من نباید بازی فوتبال برای بقیه فصل.”

NFL: JAN 29 Super Bowl LIV - Chiefs Press Conference

به جای او بازی نمی کند در هفته 8 و 9 کار با روسای آموزش کارکنان. “من در زمان این دو هفته و من برگشتم قوی تر از همیشه,” او می گوید. “من احساس می کنم بسیار عالی ، من احساس می کنم مانند $100 میلیون. … من احساس می کنم 100 درصد بهتر است.”

همان را می توان گفت برای روسای’ D. طریق اول 10 هفته از فصل آنها اجازه می دهد به طور متوسط از 21.4 امتیاز. پس کلارک آمد در هفته 10, آنها اجازه داده اند فقط 17.6 امتیاز. “من واقعا معتقدم که ما یکی از بهترین دفاع در فوتبال — اگر نه بهترین” کلارک می گوید: “در بخش دوم این فصل است.”

او عینک های آفتابی و یک گردنبند الماس مزین با نام ققنوس در سوپر باول رسانه های شب در میامی. به عنوان صریح رهبر, دفاع, Clark, خود را شناخته شده است brashness. “ما باید بیشتر swag در NFL,” او می گوید. “ما بازی با بیشتر از قهرمانی با تکبر راه رفتن از کسی مرد است.”

اما کلارک پشتیبان خود صحبت کنید. او ساخته شده با نرم افزار کاسه این سال و هشت فصل به طور منظم کیسه — سپس اضافه چهار بیشتر در پلی آف. اما او بیش از فقط یک پاس حمله کننده. “شما می توانید شیفته با کیسه اعداد. او تا به حال یک مقدار بزرگتر تاثیر از فقط کیسه” دالی می گوید. “قطعا وجود دارد شده است برخی از کارفرمایی فشارهای برخی واقعا اجرای خوب بازی می کند که او را در دفاع بسیار خوب است.”

پیش از مسابقات قهرمانی آسیا بازی کلارک گفت: عجله قهرمان جرثقیل هنری: “من هیچ دشواری در مقابله با او.” سپس او و همکار ستاد خفه تنسی ستاره برگزاری هنری فقط 69 عجله متری پس از او شده است می خواهم قرار دادن بازی هیولا برای هفته ها.

این همه بخشی از یک به طور پیوسته بهبود اجرای دفاع. پس از اجازه می دهد 186 180 و 192 عجله متری پی در پی در بازی های این ستاد را پایین نگه داشته در اواخر فصل. در حال حاضر خود را حریف است 49ers که به پایان رسید چهارم در NFL در جرم و فقط به پایان رسید bulldozing سبز خلیج هکرها برای 285 متری در زمین در بازی NFC قهرمانی.

The 49ers به خوبی آگاه هستند از آنچه که آنها در مقابل. “من بسیار آشنا با فرانک از وقت خود را در سیاتل” سان فرانسیسکو چپ مقابله با جو Staley به خبرنگاران گفت:. “او یک بازیکن و یک مرد که با تلاش بی امان کل کل زمان. بنابراین او یک چالش بزرگ است.”

کلارک نمی توانید صبر کنید. “من قصد دارم به گذشته بسیار گرم که در آن نقطه, 400 درجه جوش,” او می گوید. “و ما در حال رفتن به آماده برای رفتن در آن کودک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>