Kansas City Chiefs هستند سوپر باول سال 2020 شانزه!

و برنده است … کانزاس سیتی! این پاتریک Mahomesرهبری تیم ضرب و شتم San Francisco 49ers در سوپر باول LIV در یکشنبه, فوریه 2, در Hard Rock ورزشگاه در میامی.

هر دو تیم تا به حال standout نقش عظیم را می اندازد پایین میشه و لحظات که در آن آنها در شود اما سران در نهایت پیروزی.

Patrick Mahomes Superbowl 2020
Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes (15) هوا گرم تا قبل از NFL Super Bowl 54 بازی فوتبال بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs. پاتریک Semansky/AP/شاتر

کانزاس سیتی که پیش از رفتن به فینال دو دقیقه از بازی و پس از 49ers انداخت یک رهگیری آنها توپ را تضمین پیروزی خود را. این اولین بار است که این تیم موفق به کسب سوپر جام از سال 1970 و آن را خود دوم سوپر باول پیروزی در تاریخ حق رای دادن.

مشاهیر از جمله Snoop Dogg نشان داد شور و هیجان خود را بیش از این پیروزی بزرگ از طریق رسانه های اجتماعی. “پاتریک. Mahomie. آیا dat تبریک قهرمان 🤜🏾🏈💯🔥💯🍷,” رپ نوشت طریق Instagram در روز یکشنبه.

Vanderpump قوانین ستاره کریستن Doute مشترک حمام selfie از سوپر باول جشن نوشتن “ستاد برای F—پادشاه WINNNN!!! #SuperBowl2020.”

“ما آن را انجام داد!!!” روسای توییتی پس از پیروزی بزرگ است.

در طول پنج شنبه halftime show, جنیفر لوپز و شکیرا تنظیم صحنه در آتش با پر رو, hip-تکان دادن و برق عملکرد.

“شما باید دو فوق العاده داغ زنان, نمایندگی,” Gloria Estefan گفت: ما هفته به طور انحصاری در دسامبر 2019 پس از دو superstars اعلام شد به عنوان حاصل کار دو تیم نشان می دهد استعداد. “من فکر می کنم آن را متعلق به نسل جوان به وجود آمدن و پا زدن برخی از لب به لب, و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به انجام. منظورم J. Lo و شکیرا — آن را دریافت نمی کند بهتر از آن است.”

قبل از بازی دمی Lovato در زمان این مرحله به خواندن تفسیر قلبی سرود ملی دوم او عملکرد در یک هفته. سابق دیزنی کانال star بازگشت به مرحله برای اولین بار پس از او تقریبا مرده بود از مصرف بیش از حد مواد مخدر در جولای 2018 در سال 2020 جوایز گرمی در ژانویه 26.

قبل از کیکآف مشاهیر گفت: ما به طور انحصاری همه چیز در مورد خود را در سوپر باول سال 2020 برنامه. شکیل اونیل reveled او را در خانه سرگرم کننده به در آید به این رویداد ورزشی سالانه.

“این ردیف 1 سوپر باول حزب تا کنون ایجاد شده. این خواهد بود که یک چهارم میامی” بازنشسته NBA ستاره, 47 گفت: ما در ژانویه 6. “بیایید ببینید Pitbull است رفتن به آنجا. Diddyرفتن وجود داشته باشد. من قصد دارم وجود دارد. Tiesto, DaBaby. چه کس دیگری ؟ بسیاری از ستاره های بزرگ.”

سابق لیکرز ستاره سابق اضافه شده جدید انگلستان میهن پرستان تنگ پایان راب Gronkowski به لیست شرکت کنندگان اضافه میکند: “آن را به شماره 1 در جهان! ما انجام شده است که طی چهار سال گذشته و ما همچنان به آن را انجام دهد.”

بازی بزرگ نه فقط برای ورزشکاران, شیوه زندگی گورو مارتا استوارت یکی از بسیاری از طرفداران که برنامه ریزی سفر خود را به میامی کنون در پیشبرد.

“در این سال آن را در میامی و ما همه ما رزرو در حال حاضر ساخته شده,” او گفت: ما در ژانویه 5. “شما باید به تمام رستوران رزرو ساخته شده است. آنها ساخته شده بودند مانند ماه پیش.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>