کامالا هریس سخت ترین نژاد … در کالج

رأی دهندگان در از دست دادن نامزد خود بی رحم بودند و انتظارات بالایی را در پیش گرفته بودند. آنها می خواستند یک نماینده با آگاهی جهانی و مسابقه نامزد در همه چیز از جنگ مواد مخدر برای دسترسی به ماشین های رای دادن به مسابقه شتاب برای کاخ سفید. کامالا هریس آن را سخت ترین کمپین حرفه ای خود نامیده است – زمان، یعنی، او به عنوان نماینده سال اول در شورای دانشجویی هنرهای لیبرال در دانشگاه هاوارد برنده شد.

آن کمپین یک خط پیروزی سیاسی را آغاز کرد که زمانی به پایان رسید که سناتور ایالت کالیفرنیا در اواخر سال گذشته از رقابت های ریاست جمهوری تعظیم کرد. اما حتی این ضرر فقط برای تقویت ایستادن او خدمت کرد، به عنوان جو بایدن سه شنبه تأیید کرد که او به عنوان هریس معاون ریاست جمهوری خود را در حال اجرا همسر. انتخاب برای زن سیاه پوست ۵۵ ساله هندی تبار تاریخی است، که اگر بلیط حزب دموکرات برنده شود، همه موانع را در شغلی که تنها توسط مردان سفیدپوست در ۲۳۰ سال گذشته برگزار می شد، می شکند.

به عنوان هریس پیش رو در مبارزات انتخاباتی ، مبارزات انتخاباتی سال اول او کالج تنها یک نمونه از چگونه هاوارد شکل همه چیز را از دیدگاه های خود را در مسابقه به خدمات عمومی و ساختمان جامعه است.

در هاوارد، شما می توانید به عنوان شما بود و ترک به عنوان کسی که شما امیدوار بود. انتخاب اشتباهی وجود نداشت.

کامله هریس در کتابش، حقیقت های ما نگه می داریم

هریس ‘ سال کالج های فرمتی با انجمن آلفا کاپا آلفا شروع می شود، قدیمی ترین انجمن سیاه پوستان کشور، که برای آن سه شنبه روز جشن بود. هیجان دقاصی قابل تپش بود پس از اعلام در صدای گلندا گلاور، رئیس جمهور انجمن، به عنوان به سلامتی و فریاد او را غرق خارج از خط تلفن. “این سخن می گوید که خدا ما را به عنوان یک ملت تا چه اندازه آورده است، و آنچه [the sorority] در او استمرار داده است، “گلاور می گوید، تکرار دوباره و دوباره، “این فقط بزرگ است، آن را فقط بزرگ است.”

دختر مهاجران، هریس در محافل سفید محور بزرگ شد – از همکاران پدر جامائیکایی خود، یک استاد اقتصاد، و مادرش هندی، یک دکتر، به مدرسه ابتدایی اکثریت سفید که در آن او به عنوان بخشی از برنامه جداشدن برکلی در دو سال ۱۹۷۰ مورد اتوبوس قرار گرفت. اما هریس مشتاق بود به محیطی بپیوندد که سیاهی را جشن می گرفت، بنابراین، با الهام از دوست فارغ التحصیلان مادرش و این واقعیت که دیوان عالی عدالت تورگد مارشال از هاوارد فارغ التحصیل شده بود، او را برای حضور در کالج تاریخی سیاه پوستان انتخاب کرد.

parents

هریس در کتاب خود به اسم The Truths We Holdنوشته است: «نسل های دانش آموزان در هاوارد پرورش داده شده و آموزش داده شده اند، مجهز به اعتماد به نفس برای هدف بالا و ابزار ی که برای صعود به آن ها وجود دارد» “من می خواستم یکی از آنها باشم – و در پاییز سال ۱۹۸۲، به ایتون تاورز نقل مکان کردم، اولین خوابگاه دانشگاهی ام.”

هنگامی که هریس به هاوارد رسید، آن را توسط سیاست لیبرال اما اخلاق کار محافظه کار تحت سلطه بود — این ایده که دانش آموزان هاوارد می تواند، و باید، رسیدن به بزرگی فردی از طریق فداکاری به پیشه و یا زمینه خود را. که ممکن است به توضیح برخی از عمل گرایی سیاسی هریس در طول زندگی حرفه ای خود نشان داده است کمک کند. هریس در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۶ به OZY گفت: «من به مسائل به عنوان یک نمودار ون فکر می کنم. “منطقه ای خواهد بود که همپوشانی در آن وجود دارد. من دوست دارم به آن منطقه بروم و آن را گسترش دهم.”

تجربه در هاوارد برای هریس مُرّق ّ بود، از لحظه ای که او به سمت گرایش سال اول راه می رفت شروع شد. “اتاق بسته بندی شده بود، او نوشت. “من در پشت ایستاده، نگاه به اطراف و فکر کرد، “این بهشت است! صدها نفر بودند و همه شبیه من بودند.” روزنامه نویس ها با ستاره های فوتبال سرگرم شده اند، خوانندگان گروه کر انجیل با رئیس انبیسی. در هاوارد، می توانستی به اندازه خودت بیای و به عنوان کسی که امیدوار بودی از آنجا برو. هیچ انتخاب اشتباهی وجود نداشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im