Kaley Cuoco, در کونی, شوهر, کارل آشپز در حالی که انجام کوآلا چالش

این زن و شوهر که با هم باقی می ماند! Kaley Cuoco و شوهر کارل آشپز در زمان بازیگوشی خود را به سطح بعدی در حالی که تلاش برای انجام آخرین ویروسی شوق کوآلا چالش است.

The Big Bang Theory , آلوم 34 مشترک دو فیلم از خودش و او شوهر, 29, تلاش این چالش که شامل کسی که در حال حرکت در اطراف شخص دیگری بدون افتادن و یا دست زدن به زمین در روز شنبه, مارس 18.

در اولین ویدئو Cuoco است که در آشپزی به عنوان او می گوید: “من را رها نکنید بر سر من!”

“شما باید به شرکت باشه ؟ شما آماده ؟ ” سوارکاری پاسخ می دهد.

این 8 قانون ساده آلوم نوسانات در مقابل طبخ او به عنوان ترکیدن از خنده. “این ترسناک است!” او فریاد می زند بین می خندد.

کوک پس از آن قرار می دهد Cuoco بیش از شانه خود را و اي او چندین بار به عنوان زن و شوهر در تلاش برای انجام این چالش است.

“برای اولین بار (از بسیاری) مگا شکست را در #thekoalachallenge با من بسیار بیمار شوهر @mrtankcook 🤣🤣 من هرگز خندید خیلی سخت” به هاپ ستاره زیر نویس خنده دار کلیپ. “این 2 بیزینس بنابراین دست و پنجه نرم کردن lol 🐨 لطفا سعی کنید این را در خانه! شاید پوشیدن کلاه . من در حال حاضر 3 جدید, آسیب, اما آن را به ارزش آن است.”

در این ویدئو بعد زن و شوهر دیده می شود با موفقیت کشیدن دشوار حرکت می کند پایان دادن به چالش خود را با یک بوسه شیرین.

“پس از 245 شکست خورده تلاش ما در نهایت آن را انجام داد! LOL کوآلا چالش این است که به آسانی به عنوان آن به نظر می رسد” Cuoco زیر نویس این کلیپ که نشان داد او های بوسیدن و عشقبازی کردن با طبخ در حالی که او دارد او را در آغوش او. “در واقع ما از آن ساخته شده نگاه لعنتی در نزدیکی غیر ممکن LOL موفق باشید!! 🐨.”

The Wedding Ringer ستاره مشهور دوستان شما نمی تواند به اندازه کافی از ویدئوها ترک نظرات مختلف تشویق در زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در ژوئن 2018 پس از دوستیابی برای دو سال.

“شما دو شایان ستایش!!! ♥️♥️♥️,” کورتنی کاکس نوشت: در Cuoco را Instagram, در حالی که او قوانین ساده شرکت ستاره Amy Davidson اظهار داشت: “شما آن را انجام داد!! 🙌🏻😂💓.”

“هاهاها DED 😂” هیلاری داف نوشته زیر را شکست خورده چالش تصویری.

“این بهترین چیزی که تا کنون!!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂,” سابق لیسانس Ali Fedotowsky گفت.

Cuoco به تازگی نشان داد که بیماری همه گیر کوروناویروس “مجبور” او را به حرکت در با شوهرش نزدیک به دو سال پس از زن و شوهر گفت: من. کالیفرنیا بومی در محل بود در نیویورک هنگامی که او به عقب فرستاده شد به لس آنجلس در ماه مارس در حال حرکت به او و آشپز خانه جدید در مدت کوتاهی پس از آن.

“این قرنطینه در واقع ما مجبور به حرکت در با هم” گفت: در طول یک مجازی مارس 6 ظاهر در Jimmy Kimmel Live! “این فوق العاده است برای روابط ما. ما مانند هر دیگر ما متوجه شده اید که حتی بهتر است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>