Kaley Cuoco, کارل آشپز اهدای 100 وعده های غذایی به کارگران بیمارستان

دو دوز از پشتیبانی! Kaley Cuoco و شوهرش کارل آشپز, کمک دو شایسته گروه از مردم به لطف اخیر خوب عمل آنها انجام شده در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

The Big Bang Theory, زاج سفید, 34, صحبت در مورد او و 29 ساله طبخ این نوع اعمال در طول یک Instagram تصویری به اشتراک گذاشته شده در روز شنبه, مارس 21. “ما به انجام یک چیز جالب دیروز” او آغاز شد. “کارل و من در تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند کمک کند در طول این تاج زمان و افرادی که برای ما مهم هستند در یک سطح شخصی است.”

Cuoco اشاره کرد که از کمک به بهداشت و درمان کارگران و متخصصین پزشکی دیگر او می خواست به انجام کاری برای برخی از مورد علاقه های محلی کسب و کار و سازمان است.

Kaley Cuoco, Karl Cook Support 1 of Their Favorite Restaurants by Donating Meals to Hospital Workers
Kaley Cuoco و کارل آشپز. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

“وجود دارد یک رستوران است که ما عشق را به نام آنجلینو را در شمال هالیوود. آن را در واقع یک جزء اصلی در طول Big Bang Theory, روز,” او توضیح داد با یادآوری این که چگونه پدر او استفاده می شود به میزبان شام در این رستوران هر هفته در شب که طنزهای فیلم برداری آن زندگی می کنند را نشان می دهد.

بومی کالیفرنیا رفت و به توضیح است که او شنیده ام (از طریق دستیار او) که در رستوران بود که با مشکلات مربوط به کروناویروس خاموش شد و مشتاق به قرض دادن یک دست. “آنها تا به حال بدیهی است که غیر روحانی کردن یک تن از مردم بسیاری از مردم که ما می دانیم و رستوران بود که با داشتن یک زمان واقعا سخت” او گفت:, و اضافه کرد که او “فوق العاده نگران” در مورد خارج از محل کار کارکنان.

“[کارکنان شد] “خانواده ما” از 8 قانون ساده آلوم ادامه داد. “من فکر می کنم من می خوردند چهار شب و هفته و خواهد در آن وجود دارد بروید و یک لیوان شراب و صحبت کردن با مردم است که کار وجود دارد. آن را کاملا دوست داشتنی است.”

در تلاش برای نشان دادن قدردانی خود را برای بهداشت و درمان کارگران و کمک به کسب و کار محلی Cuoco و طبخ که ازدواج در ماه ژوئن سال 2018 کاهش یافته است خاموش غذایی از آنجلینو را به متخصصان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان. “ما یک تحویل غذا از آنجلینو روز گذشته است. ما کاهش یافته است 100 وعده های غذایی بود که خیلی عالی است,” او گفت که او خواهر Briana Cuocoنیز درگیر است. “ما اکثر وعده های غذایی به مشیت بیمارستان یک بیمارستان در نزدیکی خانه ما که دوست داریم — و یک چهارم از وعده های غذایی رفت و به یک آتش نشانی در خیابان و در سه ماهه یکی دیگر از وعده های رفت و به مراقبت های فوری.”

بازتاب در عمل عروسی رینگر ستاره اضافه شده: “این فقط یک ایده جالب به نوع فله کردن یک رستوران است که ما عشق و خدمت به مردم است که ما را در خدمت. این یک حرکت کوچک اما من فکر می کنم نظر من در گفتن این است که اگر وجود دارد یک محل خاص است که شما را دوست دارم که شما می خواهید برای صرفه جویی که شما با امید زنده می ماند از طریق این … چیدن یک وعده غذایی از وجود [می کند].”

Cuoco به پایان رسید داستان او با دادن آنجلینو مستقیم فریاد. “آنجلینو را در شمال هالیوود, ما می خواهم به شما برای زنده ماندن” او اعلام کرد. “که یکی از مکان های مورد علاقه ما.”

طنزهای ستاره فقط یکی از بسیاری از مشاهیر در روزهای اخیر و هفته است که تحویل مواد غذایی به کسانی که مشغول به کار در خط مقدم. “امینم” اهدا “مامان اسپاگتی” به پزشکان و پرستاران در دیترویت در آوریل 21, در حالی که سوفی ترنر و جو جوناس کاهش یافته 100 وعده های غذایی به یک بیمارستان در لس آنجلس آخر هفته گذشته. در اوایل این ماه در صورتیکه پس از بهبود از COVID-19 اهدا سوپ خانگی به سازمان های خیریه محلی در منطقه است.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>