Kaley Cuoco: کروناویروس “اجباری” من به حرکت در با کارل آشپز

سریع به جلو! Kaley Cuoco و شوهرش کارل آشپزسرزنش coronavirus برای ساخت آنها را به حرکت در با هم نزدیک به دو سال بعد از عروسی خود را.

“این قرنطینه در واقع ما مجبور به حرکت در با هم,” the Big Bang Theory, زاج سفید, 34, گفت: در طول یک مجازی دوشنبه, آوریل 6 ظاهر در Jimmy Kimmel Live! “این فوق العاده است برای روابط ما. ما مانند هر دیگر ما متوجه شده اید که حتی بهتر است.”

پس از نشان دادن او مجموعه ای از فنجان قهوه بازیگر شوخی “او خوب با تمام لیوان. او چیزهای عجیب و غریب بیش از حد.”

کالیفرنیا بومی بود تیراندازی یک پروژه در نیویورک در ماه گذشته زمانی که او به عقب فرستاده شد به لس آنجلس نقل مکان کرد و به او و آشپز خانه جدید.

“من می تواند هر چیزی را پیدا کند اما این خانه بزرگ است” Cuoco گفته جیمی کیمل. “من فکر می کنم کارل خواهد عشق آن اگر من در بر داشت من آرایش در برخی از نقطه. … این چیزی است که ما انجام داده ایم. یک مقدار زیادی از آب آشامیدنی و تلاش برای نگه داشتن سگ را اشغال کردند. ما لازم نیست بچه ها فقط 17,000 حیوانات.”

او سوار اسب سوار, 29 بستن گره در ژوئن 2018 در نزدیکی سن دیگو, کالیفرنیا, دو سال پس از زن و شوهر شروع به دوستیابی. آنها مشغول شدم در اواخر سال 2016.

Cuoco باز کردن در مورد خود را “بسیار غیر متعارف” رابطه در ماه اوت سال 2019. “ما در حال ساخت ما خانه رویایی,” او گفت: , E! اخبار در زمان. “ما در نهایت میخوام زیر یک سقف برای همیشه.”

ماه گذشته 8 Simple Rules ستاره گفت: ما هفته به طور انحصاری در مورد چگونه “هیجان زده” او به زندگی با ورزشکار. “ما کاملا آماده” Cuoco گفت: در ماه مارس است. “ما هر دو یک سفر است که من فکر می کنم بسیار سالم. ما هم در خانه باشد کم است که باعث می شود ما فوق العاده آن را قدردانی میکنیم.”

Kaley Cuoco: Coronavirus ‘Forced’ Me to Move In With Husband Karl Cook
کارل آشپز و Kaley Cuoco. مت بارون/BEI/شاتر

هفته بعد بله نورمن تولیدات بنیانگذار نشان داد خود را L. A. اقامت زیر حرکت خود را از سفارشی Stephen کنن مبلمان به “#KarlFashioned” کوکتل.

این جنایات مد ستاره قبلا ازدواج بازیکن تنیس Ryan Sweeting قبل از سپتامبر 2015 تقسیم می شود. Cuoco همچنین مورخ سابق Big Bang Theory costar Johnny Galecki از سال 2007 تا 2009.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>