Kaiser Permanente تهدید به آتش پرستاران درمان Covid-19 بیماران برای پوشیدن ماسک خود اتحادیه های کارگری می گویند

پرستاران در Kaiser Permanente بیمارستان ها و درمانگاه در کالیفرنیا می تواند اخراج بلافاصله برای خود ماسک صورت با توجه به اتحادیه های کارگری به نمایندگی از پرستاران در امکانات. این خبر پس از پرستاران دستور داده شد برای استفاده مجدد یکبار مصرف, دنده محافظ برای صرفه جویی در لوازم در صورت کمبود در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کالیفرنیا انجمن پرستاران و پرستاران ملی ایران با ارسال بروشور به اعضاء اشاره کرد که قیصر تهدید کرده بود پرستاران با شلیک اگر آنها می پوشند خود N95 ماسک که ارائه سطح بالایی از حفاظت از آلاینده های به کار است. “قیصر گفته پرستاران که اگر آنها دیده می شود پوشیدن شخصی خود N95 ماسک می تواند آنها را اخراج ‘در نقطه’ به صورت نافرمانی” بروشور بخوانید. اتحادیه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قیصر سخنگوی مارک براون گفت: شلیک پرستاران برای استفاده از خود N95 دنده نیست و این شرکت سیاست رسمی. پرسید: اگر پرستاران نمی خواهد نظم اگر آنها با پوشیدن ماسک خود قهوه ای را ارائه نمی دهد پاسخ. “است که سیاست های ما. ما با ارائه مناسب پزشکی-درجه حفاظتی تجهیزات برای پروتکل ها و سطح مراقبت از بیمار بودن ارائه شده است. ما نمی توانیم اطمینان از یکپارچگی تجهیزات حفاظتی ارائه شده توسط Kaiser Permanente” براون نوشت: در بیانیه ای به رهگیری. “ما می خواهیم آنها را به پوشیدن تجهیزات ما می توانید مطمئن باشید که موثر است.”

قیصر پرستاران در هفته گذشته دریافت دستورالعمل در حاشیه محافظ استاندارد و دستورالعمل در مورد چگونه به استفاده مجدد از انواع خاصی از عینک و ماسک. این تغییر پس از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در اوایل این ماه کاهش داد و از پروتکل های آلودگی هوا به پروتکل های قطرات آلودگی اشاره کرد که این تغییر بر اساس عرضه و نه از علم.

نزدیک به 100 نفر از پرستاران و اعضای خانواده جمع خارج قیصر اوکلند مرکز پزشکی در روز دوشنبه شب در اعتراض به دستورالعمل جدید گفت که آنها هر دو گروه بيماران و انتقادی کارکنان در معرض خطر است. کارکنان در این مرکز شده است مراقبت از بیماران از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که تا به حال حداقل 21 مسافران تست مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

پلیس محلی و قیصر امکانات امنیتی مشاهده این اعتراض با توجه به یک پرستار که با حضور و خواست نامش فاش نشود به جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه از کارفرمای خود. کالیفرنیا رفت و به مستند هفته گذشته به این معنی است که اجتماعات بزرگ به شدت دلسرد شده است.

kaiser-response

اتحادیه های کارگری با ارسال بروشور به اعضا گفت: قیصر تهدید کرده بود پرستاران با اخراج “در نقطه” برای نافرمانی.

تصویر: ارائه شده به رهگیری

“برای محل کار ما بود گفت:” شما می دانید ما در حال گرفتن به حداقل است که ما می توانیم به شما بچه ها و دادن آن به شما شد واقعا دلسرد کننده” پرستار گفت:.

به عنوان پرستاران گفت: رهگیری هفته گذشته کارکنان در اوکلند تسهیلات را نیز کاهش داد و سطح حفاظت از لباسهای آنها با استفاده از برای مراقبت از کارکنان. “لباس است که آنها در حال دادن به ما به طور چشمگیری کاهش یافته است در محافظ خود توانایی به عنوان کسانی که باید نوع تبدیل نقل قول را تمام کردن و غیر قابل دسترس,” پرستار گفت:. “لباس که ما در حال حاضر با توجه به آنها رفت و از کمتر نفوذ به کاملا نفوذ پذیر لباسهای که باز برگشت. بنابراین کسانی که لباسهای چه کسانی هستند که قرار است برای محافظت از ما هنگامی که ما در حال رفتن در اتاق ما قرار است به مانور بین تجهیزات را امتحان کنید و برای مراقبت از این بیماران و کل ما backsides در معرض بودن است. و پس از آن ما در حال رفتن و نشستن در صندلی. کاملا ناکافی است.”

قیصر گفت: تجهیزات لازم برای حفاظت از پرستاران اما پرستار گفت که نه همیشه احساس می کردم در این مورد. “ما از داشتن آن احساس کافی عرضه است. شما می توانید آنچه شما نیاز دارید, شما تا به حال به مبارزه برای آن است. و آن را طاقت فرسا” پرستار گفت:.

با مواد در تامین کوتاه مدت همه چیز را از دست رفته و بنابراین مدیریت قفل آنها را دور آنها گفت. “چه اتفاقی می افتد زمانی که فرد با کلید که در اتاق وجود ندارد در حال حاضر ؟ تاخیر در مراقبت از بیمار است. … که فقط زمان بیشتری را صرف جستجو برای این چیزها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im