Kaia Gerber آغاز بکار تاتو جدید پس از برادر پریسلی جوهر چهره اش

خال کوبی, دوقلو,? Kaia Gerber نشان داد او تازه جوهر روز پس از برادر بزرگ او, پریسلی, Gerber, عرضه صورت خود را تاتو.

“جن” Kaia, 18, نوشت طریق Instagram روز سه شنبه فوریه 18, کردن تاتو جدید.

در پورنو, عکس مدل که به تازگی تنها او را زیر ژانویه 2020 تقسیم از پیت دیویدسوننشان داد یک فرشته-طراحی مانند نزدیکی او صدری و نشان داد چند از او مینیمالیستی, خالکوبی.

در shirtless, selfie, فرودگاه بین المللی کابل که دختر سوپر سیندی کرافورد و کارآفرین Rande Gerberبه پیروان یک زیرچشمی نگاه کردن در یک قلب کوچک تات بر روی شانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان سه به سختی قابل طرح در آرنج و مچ دست و شانه تیغه.

Kaia جوهر فاش می آید یک کمی بیشتر از یک هفته پس از او برادر ارسال شده یک عکس از صورت خود را تاتو در رسانه های اجتماعی. پریسلی, 20, که همچنین یک مدل مشترک, ویدیو و عکس نهایی خود را جوهر می خواند که “اشتباه” در تاریخ 7 فوریه از طریق Instagram.

پس از گرفتن کلمه محاط زیر چشم چپ خود را پریسلی دریافت بسیاری از واکنش از مردم در رسانه های اجتماعی پس از او توضیح داد که تصمیم خود را روز بعد در یک Instagram ویدئو زندگی می کنند.

“من احساس نمی بسیار قابل درک, من حدس می زنم” مدل پاسخ در فوریه 8, پس از کسی پرسید که چه خالکوبی به معنای.

در طول زندگی چت, پریسلی به نام خود متنفر پس از یکی ادعا کرد که او باید “خسته” بود و “تمام پول خود را در اختیار” رو به رشد است که “هرگز یک چیز خوب است.”

“من فقط می خواستم به در آمد و در اینجا بود اگر کسی دارای s–t به من می گویند در مورد این و یا هر چیز دیگری و خانواده من و یا چگونه بزرگ شدم و یا هر چیز من به شما من آدرس” پریسلی گفت. “من قول می دهم و شما می توانید آن را به صورت من.”

دوست دختر خود را پس از آن ظهور بر روی صفحه نمایش در طول Instagram ویدئو زندگی می کنند بگویم که “[پریسلی] پدر و مادر آن را دوست دارم،”

آن را نه تنها تو پریسلی ورزشی. کالیفرنیا بومی دارای یک امضا به افتخار فرودگاه بین المللی کابل که بار خوانده شده “Kaia XXIII” که او نشان داد در ماه فوریه 2018.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de