K خیابان مالیات دهندگان درخواست کمک مالی از شرکت های بزرگ لابی

K خیابان ممکن است به زودی خود را مالیات دهندگان بودجه اتحادیه اروپا ،

صنایع به عنوان متنوع به عنوان پالایش نفت, ساخت و ساز, رستوران های فست فود و مواد شیمیایی تولید به دنبال فدرال نقدی به حمایت خود از لابی در واشنگتن ،

بسیاری از بزرگترین لابی نیروهای سازمان یافته تحت 501(c)(6) از بخش مالیات به عنوان گروه تجارت. شرکت ها با نگرانی های مشابه pool پول خود را هم به صندوق گروه های تجاری که در نوبت استخدام هزاران نفر از لابی به شکل انتخابات و قانون را به صورت روزانه. اما چک حفاظت برنامه محور کسب و کار کوچک برنامه نجات از مطالعه حذف شدند از جمله گروه تجارت. که می تواند تغییر در دور بعدی محرک قانون که در کنگره برنامه ریزی شده است به بحث در اواخر این ماه.

لابی با تشدید مبارزات انتخاباتی به مطمئن شوید که حرفه ای نفوذ کسانی واجد شرایط هستند برای PPP یا P3 بودجه. این فشار همچنین شامل یک تقاضا برای اضافی $25 میلیارد دلار برای لغو حوادث و درآمد از دست رفته از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جامعه آمریکا از انجمن مدیران که نشان دهنده گروه تجارت رهبری توضیح داد: در نامه ای به نمایندگان مجلس که گروه تجارت لابی نیاز به بودجه فدرال به مدافع بهتر برای مشتریان خود.

“این سازمان در حال حاضر با اتکا به کمک مختصات فدرال منابع برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها نیاز به کارکنان برای انجام این وظیفه” ASAE نوشت. تجارت گروه ASAE نامه, یادداشت ها مواجه شده اند کاهش درآمد به عنوان شرکت های بزرگ باد کردن حق عضویت پرداخت و حمایت هزینه در پاسخ به رکود اقتصادی است.

نامه ای امضا شد توسط بسیاری از با نفوذ ترین کمربندی گروه های لابی. آمریکا سوخت و پتروشيمي انجمن تولید کنندگان یکی از گروه تجارت درخواست 501(c)(6) نجات می پردازد بالای آن لابی چت تامپسون 1.8 میلیون دلار در سال است. این گروه نشان دهنده بزرگترین روغن شرکتها در کشور از جمله اکسون موبیل کخ صنایع و Motiva Enterprises, ایالات متحده آمریکا دست از عربستان سعودی شرکت نفت آرامکو.

دیگر گروه تجارت که پیوست این نامه عبارتند از: فدراسیون ملی خرده فروشی است که نشان دهنده شرکت هایی مانند وال مارت و میسی; انجمن ملی رستوران که نشان دهنده مک دونالد و Darden رستوران و ACA بین المللی لابی گروه برای جمع بدهی.

مشابه نامه مشترک در 501(c)(6) موضوع به قانونگذاران ویسکانسین از ویسکانسین تولید کنندگان و تجارت شاخه ای از آمریکا اتاق بازرگانی و تن به تن گروه های لابی به عنوان حیاتی خط لوله از اطلاعات است. “در طول این زمان دشوار کسب و کار و انجمن های صنفی در حال انجام یک نقش اساسی برای کشور ما کسب و کار” ویسکانسین لابی نوشت.

ویسکانسین لابی استدلال کرد که آنها باید واجد شرایط برای P3 بودجه به دلیل کسب و کار تجارت گروه “انتقال اطلاعات, پاسخ به سوالات, و اطمینان حاصل شود که اعضای ما باید ابزار آنها نیاز به تطابق با سیل از قوانین و دستورات و تغییرات قانونی که در حال معرفی شده است.”

ویسکانسین نامه امضا شده توسط سازمان های محلی مانند ویسکانسین لبنی داد و ویسکانسین انجمن رستوران. آن را نیز امضا شده توسط آمریکایی شیمی شورای ملی صنایع شیمیایی و کرگدن است که در استخدام 64 ثبت نام لابی و صرف پرخرج در مبارزات انتخاباتی به سبک تبلیغات تلویزیونی برای علاقه قانونگذاران.

این P3 برنامه هر چند تبلیغ به عنوان یک کسب و کار کوچک برنامه را به خود جلب کرده سرفصل در هفته های اخیر به عنوان شرکت های بزرگ چند ملیتی و کلیساها و سیاسی متصل منافع برنده دسترسی به وام های که ممکن است تبدیل می شود به کمک های مالی اگر دریافت کنندگان حفظ حقوق و دستمزد.

“وجود دارد برخی از تناقضات عجیب و غریب در که واجد شرایط برای وام زیر چک حفاظت از برنامه” گفت: Craig Holman یک لابی متخصص با دیده بان گروه عمومی شهروند.

“این برنامه باید منحصرا با هدف قرار دادن شرکت های کوچک کمتر از 500 کارمند است. مانند آن است که کاملا معقول و منطقی به رد و انجمن های صنفی از واجد شرایط بودن. کسب و کارهای کوچک هستند که اعضای این انجمن های صنفی در حال حاضر واجد شرایط برای وام حتی اگر لابی خود انجمن 501(c)(6)s نیست” Holman اشاره کرد.

اما مبارزات انتخاباتی به ارائه 501(c)(6) گروه لابی با پول کمک مالی شده است به فروش می رسد به عنوان یک راه برای صرفه جویی در مبارزه منافع کسب و کار — استدلال به نظر می رسد برنده بیش کلیدی قانونگذاران.

تشکر. استفانی مورفی, D-Fla., و تشکر. امی Bera, D-کالیفرنیا دو منجر متوسط دموکرات باید در حمایت از مبارزات انتخاباتی. دو قانونگذاران شرکت در یک کنفرانس در ماه گذشته با مدیران صنعت و لابی متعهد به تلاش برای تغییر شرایط.

“در حال حاضر راه آن است که در حال اجرا آن را نه لزوما کمک به همه آن در نظر گرفته شده گفت:” مورفی در تماس بود که اسپانسر شده از طرف ASAE.

“501(c)(6) موضوع است که به وضوح یک نمونه از آن است” اضافه شده مورفی. “من فقط یک تماس با من محلی مجلسی و آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن درهای خود را باز کنید.”

تشکر. دینا تیتوس D-Nev. در نامه ای در حمایت از 501(c)(6) قانون تغییر نیز استدلال کرد که P3 پول کمک خواهد کرد محلی نوادا اتاق بازرگانی.

گروه های لابی باید ریخت منابع به مبارزات انتخاباتی در هفته های اخیر.

مربوط به سازندگان و پیمانکاران که تا حد زیادی نشان دهنده nonunion شرکت های ساخت و ساز از سوی شرکت های عضو به فشار نمایندگان مجلس برای حمایت از تغییر. ارتباط اتاق بازرگانی و مدیران فدراسیون از دولت کسب و کار لابی حمایت Google, Facebook, Comcast و بزرگ دیگر منافع کسب و کار برجسته است فشار برای فدرال کمک.

انجمن ملی Concessionaires که نشان دهنده میان وعده غذایی شرکت هایی مانند کوکا کولا و Hersey است مثال دیگر. این گروه برپا جنگ در سال های اخیر به شکست مالیات بر غذاهای شیرین, تغذیه برچسب الزامات و قوانین دیگر به عنوان طاقت فرسا به کسب و کار.

در حال حاضر این گروه چهره یک تهدید وجودی نه به شیرینی شیرین اما از درآمد رو به کاهش است که می تواند خطر ابتلا به استخدام تیم خود را از شرکت های بزرگ طرفداران. این گروه به تازگی برگزار شد با یک تماس بگیرید با تشکر. Raja Krishnamoorthi D-Ill., که در حمایت از یک تغییر به کمک مالی برنامه اجازه می دهد تا پول برای 501(c)(6) گروه هایی مانند NAC.

Krishnamoorthi با توجه به یک به روز رسانی منتشر شده توسط NAC خواست این گروه به نوشتن به کنگره به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. “وجود دارد هیچ وقت به صبر” گفت: Krishnamoorthi به عنوان “زمان است که از ذات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de