طرفداران K-Pop در حال درگیر شدن در سیاست آمریکا. آنها فعالان?

به عنوان در سراسر کشور تظاهرات به دست اورد شهرت پس از جورج فلوید قتل توسط پلیس مینیاپولیس, طرفداران موسیقی پاپ کره ای یا K-pop, ابرو مطرح شده و پس از متراکم یک برنامه منتشر شده توسط اداره پلیس دالاس به نام iWatch دالاس بود که به معنای یک پورتال برای ارسال ویدئوها از معترضان. طرفداران K-pop به جای آب گرفتگی این برنامه با ارسال “fancams” یا ویدئوها از اجرای برنامه های خاص K-pop star یا گروه. در عرض چند ساعت این برنامه تعطیل با توجه به آنچه در اداره پلیس گفت: “مشکلات فنی.”

در روزهای و هفته های, طرفداران آب گرفتگی جناح راست هشتگ در توییتر مانند #WhiteLivesMatter و #WhiteOutWednesday با fancams, غرق شدن از هر گونه تعامل جدی با کسانی که هشتگهای از سفید supremacists.

اخیرا طرفداران K-pop و Infinite شدند در میان کسانی که محفوظ بلیط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آخر هفته گذشته نه تنها به نشان می دهد تا.

حتی در حال حاضر نگاه زیر #ItsOkayToBeRacist بود که روند هفته گذشته را و شما را پیدا خواهد کرد fancams از هنرمندان کره ای مانند V از هفت عضو گروه پسر BTS (ضد گلوله پیشاهنگی پسر به زبان انگلیسی) و یا هان از گروه بچه های ولگرد. این هفته طرفداران K-pop در ادامه به obfuscate #AllLivesMatter با fancams از j-hope از BTS و گروه Red Velvet به چند نمونه. در میان قابل رویت ترین و به طور گسترده ای تلاش هماهنگ شده در هفته گذشته بود #MatchAMillion کمپین است که در آن BTS طرفداران که خود را ARMYs همسان BTS را 1 میلیون دلار کمک مالی به سازمان های حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده در حدود 24 ساعت است. (افشای: نویسنده این مقاله همچنین شرکت در #MatchAMillion.)

هماهنگی مورد ستایش قرار داد در رسانه ها به عنوان تعجب آور و پدیده جدید و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., نام طرفداران K-pop “متحدان” خود را برای مشارکت در تخریب این تجمع حضور و غیاب. اما طرفداران K-pop در حالی که بسیار خوب و سازمان یافته هستند و به سختی یکپارچه. ما می توانیم انتظار برای دیدن طرفداران بیشتری ادامه به اقدام آنلاین و حمایت از مسائل مربوط به مراقبت از آنها در مورد این که آیا آن را به محیط زیست یا بهداشت روان آگاهی و یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده; طرح های بدست حمایت قابل توجهی با تشکر از طرفداران خود را با استفاده از شبکه های دیگران را تشویق به کمک. اما فعالیت خود را به راحتی نمی توان مهار به کسی دستور کار — و fandom خود را در برخورد با مسائل داخلی از آزار و اذیت و نژاد پرستی.

تجلیل از K-pop fandom در میان لیبرال منافع سیاسی و رسانه ها می نویسد ابی Ohlheiser در MIT Technology Review “بدان معنی است که K-pop ستان و Infinite نوجوانان به سرعت در حال تبدیل شدن به لیبرال ها چه 4chan است به تهمت حامیان: ارتش از اینترنت ناشناس رزمندگان آنها عشق را به ستایش اما واقعا نمی فهمم.”

TULSA, OKLAHOMA - JUNE 20: Supporters wait for the start of a campaign rally for U.S. President Donald Trump at the BOK Center, June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma. Trump is holding his first political rally since the start of the coronavirus pandemic at the BOK Center on Saturday while infection rates in the state of Oklahoma continue to rise. (Photo by Win McNamee/Getty Images)

حامیان صبر کنید برای شروع یک کمپین تجمع برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020, در Tulsa, Okla.

عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

تلسا تجمع نبود اولین بار طرفداران K-pop استفاده کرده اند حضور خود را آنلاین به را سیاسی چلپ چلوپ. در اواخر سال گذشته در شیلی به عنوان اعتراض به افزایش هزینه های زندگی و خشونت پلیس ادامه داد: برای ماه های دولت شیلی منتشر شد “Big Data” گزارش می دهند که به طور مستقیم نقل از طرفداران K-pop به عنوان “نفوذ خارجی” برای دامن زدن به اعتراضات. معترضان در شیلی و الجزایر با حضور در تظاهرات با نشانه های حاوی K-pop الگوهای رفتاری و حتی reappropriated شعر از آهنگ ها توسط گروه هایی مانند NCT رویا و Girls’ Generation برای خود شعار اعتراض.

در ایالات متحده, که در آن K-pop fandom بسیار متنوع فن شیوه اغلب در اطراف محور نژاد و نژادپرستی در صنعت موسیقی. در مارس 2018, BTS طرفداران گسترش #StreamFakeLoveToEndTrumpsAmerica با اشاره به نسخه جدید توسط این گروه در آن زمان به BTS نمودار بالاتر از پست مالون که به طور همزمان منتشر شد موسیقی جدید. طرفداران ذکر شده این به عنوان یک راه برای عقب راندن برابر صنعت موسیقی است که افزایش بیشتر سفید نوازندگان. BTS طرفداران نیز طولانی اشاره کرد که چگونه BTS نیست اعتبار در رادیو و تلویزیون در ایالات متحده با وجود این گروه محبوبیت جهانی به دلیل این صنعت آشکار تمایل به یک پسر با گروه آواز در کره ای.

به عنوان تظاهرات بزرگ در مینیاپولیس بیش فلوید کشتن طرفداران تقسیم شدند بیش چقدر شبکه های خود باید سعی کنید برای co-opt گفتگو آنلاین. برخی از طرفداران فکر هنرمندان K-pop باید صحبت می کنند تا در حمایت از زندگی و ماده با استناد به چه مقدار از fandom متشکل از BIPOC و K-pop خود به تساوی بسیار تاثیر از موسیقی سیاه و سفید. دیگران استدلال می کنند که هل دادن ستاره های K-pop, همچنین به عنوان “بت” به اظهارات می تواند به حداقل رساندن پل به عنوان یک روند و توجه به دور از بی عدالتی اتفاق می افتد در جوامع است.

چندین گروه های K-pop که از گروه ها و به طور کلی جلوگیری از ساخت مستقیم اظهارات سیاسی — به پایان رسید تا تولید آوا برای حمایت از این جنبش است. هنرمندان مانند BTS, Tiger JK تیفانی جوان از Girls’ Generation, و چند تن دیگر تمام اظهارات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه خود را در حساب های رسانه های اجتماعی. Monsta X اولین گروه را به یک ویدیو بیانیه ای در حمایت از.

Daezy Agbakoba در میان اولین BTS طرفداران برای تشویق fandom جامعه مطابقت BTS را اهدا. “ما به طور معمول بسیار سریع بسیج,” Agbakoba گفت: از BTS fandom آنلاین “از آنجا که ما در حال استفاده می شود به عنوان سریع که آن را به حمایت از BTS هر زمان که آنها را رها جدید منتشر شده است.”

طرفداران شدند و پس از آن قادر به استفاده از شبکه های آنها در حال حاضر با استفاده از به انتشار اطلاعات در مورد ضد سیاه نژادپرستی به همسالان بین المللی می گوید: Candace اپس-رابرتسون, استادیار زبان انگلیسی در UNC-چپل هیل که تحقیقات BTS fandom. چند فن حساب مشترک ویدئوها از خشونت پلیس علیه معترضان و گسترش این کلمه در #StreamforBLM حزب برای بالا بردن وثیقه بودجه.

“هنگامی که وجود دارد تلاش هماهنگ بودن ساخته شده برای کمک به روند #BlackLivesMatter وجود دارد کار انجام می شود در fandom برای به اشتراک گذاشتن منابع در مورد مسابقه در امریکا و آموزش دیگران در مورد اینکه چرا این موضوع باید به رسمیت شناخته شده در سطح جهانی” او گفت:. “من شاهد تلاش های انجام شده توسط برخی از [کره ای, طرفداران] که در تلاش بودند به ترجمه و به اشتراک گذاری این قطعه را به پیروان خود بیشتر زمینه را برای چه اتفاقی می افتد.”

K-pop fandom, به خصوص برای طرفداران عجیب و غریب طرفداران و طرفداران دیگر آمده است که از گروه های به حاشیه رانده شده است متوسط که از طریق آن به جشن یک هویت است. “رسانه های آمریکایی را غافلگیر می آید از عدم آگاهی است که در واقع در fandom می گوید:” Nykeah پرهام محقق آفریقایی آسیایی, تاریخچه و K-pop fandom.

این هفته #BlackARMYBlockParty و #BlackARMYSlumberParty شد, روند, با BTS طرفداران ارسال الگوهای رفتاری و selfies که جشن سیاهی در fandom جامعه است.

اما مانند بسیاری از دیگر گروه های زیادی در رسانه های اجتماعی برخی از گروه طرفداران را به عهده داشته اند آنلاین آزار و اذیت و doxxing. سیاه طرفداران می گویند که آنها با آن مواجه اند نژادپرستی و آزار و اذیت در, دیجیتال, فن فضاهای عجیب و غریب در حالی که طرفداران شده اند doxxed.

میراندا اموزش لارسن یک فن مطالعات محقق و دکترای خود را در دانشگاه توکیو می گوید که سمی “استن” فرهنگ شامل طرفداران که رد بحرانی تعامل با K-pop, علت آزار و سگ-ستون در توییتر. “تاکتیک های مورد استفاده برای بسیج تلاش هستند آنهایی که استفاده می شود به ‘تجمع نیروهای نظامی’ در توییتر برابر ‘ضد’ یا هر تلقی یک هدف است.” هدف لارسن می گوید: “می تواند یک فن است که گفت: چیزی که از صنعت و یا حتی بت های خود را. این یک مجموعه ای از مهارت های و یکی نیست که همیشه مثبت.”

در فن فضاهای عموما “آنلاین حمله و لام مبارزات در برابر هر یک از دیگر هنرمندان بسیار رایج است” گفت: Jeeheng لی نویسنده کتاب “BTS و فرهنگ” و استاد فیلم مطالعات در Chung-Ang دانشگاه در سئول. “بنابراین برای محافظت از خود هنرمندان fandom توسعه تاکتیک های خود را” — تاکتیک های است که شامل هشتگ مبارزه, رای گیری, فرهنگ, جریان, تشویق و موضوع مبارزات.

در حالی که وجود دارد هیچ شکی نیست که این سیل از iWatch دالاس برنامه با fancams جلوگیری پلیس از استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای دستگیری معترضان فرد عمل ارسال fancams می تواند یک سطحی یکی. “خیلی از این دخالت نیز خدمات لب چون مثبت توجه رسانه ها است و جالب اینجاست که ساخت آن را سخت تر برای BIPOC طرفداران” به ادامه صحبت کردن در مورد چالش های آنها در فن محافل گفت: لارسن “را به عنوان اگر این دوره کوتاه از نامزدی تا تصحیح K-pop fandom و K-pop صنعت خودنمایی مسائل با نژادپرستی است.”

پس از تولسا تجمع لینکلن پروژه های عمدتا جمهوری خواه PAC اختصاص داده شده برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد در سال 2020 ابراز علاقه به دانستن در مورد طرفداران K-pop و بایدن اتاق جنگ یک سازمان مردمی به دنبال جو بایدن برای انتخاب رئیس جمهور به بینی کمک از طرفداران در “مبارزه با مبارزه خوب آنلاین نیست.” به عنوان یک نتیجه, برخی از ابراز ترس از fandoms بودن شرکت تصمیم گرفتند به برخی منافع سیاسی. Agbakoba می گوید: “در پایان روز, ما فقط یک دسته از طرفداران موسیقی مانند بسیاری دیگر از fandoms. من نه خارجی ها repurpose نقش ما در رسانه های اجتماعی به عنوان جمعی مدرن و روز فعالان.”

اگر این زمان لحظه به ما نشان داده هر چیزی, K-pop, fandom صرفا چسب آورده است که افراد مختلف که سهم منافع مشترک برای اقدام بر روی چیزهایی که مهم به آنها. آن را موثر چسب, اما به منظور اندازه گیری طرفداران چگونه ممکن است در ادامه به تاثیر رفتن به جلو طرفداران خود می گویند که وجود دارد باید یک حساب با نژادپرستی و آزار و سگ-ستون.

با وجود این طرفداران با اعتقادات سیاسی و کسانی که پرشور در مورد خوبی های اجتماعی باعث می شود در حال رشد در نفوذ آنلاین. بعد از دیدن #MatchAMillion کمپین رفتن ویروسی Agbakoba می گوید: “من خوشبین هستم در مورد آنچه که ما fandom می توانید انجام دهید. … ما به مراتب قوی تر از ما به خودمان اعتبار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>