جاستین تیمبرلیک نشان می دهد که چگونه او را جشن گرفتند سیلاس’ تولد 5 در قرنطینه

بیرون کشیدن تمام متوقف می شود! جاستین تیمبرلیک نشان داد آنچه او و همسرش جسیکا بیل را به پسر خود را جشن را پنجم تولد در روز چهارشنبه 8 آوریل در حالی که در قرنطینه.

“مرد جنگل” خواننده 39, پیوست عملا با عضو شورای نظارت مدت تور جهانی costars Kelly Clarkson و آنا کندریک در سهشنبه, مارس 10 قسمت از این Kelly Clarkson نشان می دهد و اعتراف کرد که زمانی که او پسر سیلاس تبدیل پنج او و Biel “نمی توانم در یک مقدار زیادی.”

“من احساس خوش شانس است که او هنوز خیلی جوان” Timberlake گفت و اشاره کرد که او نمی خواهد به یاد داشته باشید این coronavirus قرنطینه تولد. “وجود دارد LEGOs. من هیچ شرم در بازی من گفت که ما optioned است از عضو شورای نظارت مدت merch.”

Justin Timberlake and Jessica Biel Celebrated Their Son’s 5th Birthday By Buying Him a Bouncy House Kelly Clarkson Show
جاستین تیمبرلیک در ” Kelly Clarkson نشان می دهد.’ کلی کلارکسون نشان می دهد

این “SexyBack” اواز خوان شوخی که او “نمی توان آن را به لگو راهرو در زمان من نمی دانم چه بگویم” که کندریک به نام او برای خرید فیلم خود را ، وی افزود: “این سخت است که در اینجا برای یک پدر و مادر است.”

علاوه بر داشتن کیک تنسی بومی و همسر او خود را یک کمی یک هدیه به یاد داشته باشید.

“ما در واقع یک کمی — ما رفت و کمی از همه — ما خریداری او خود را فنری خانه” در “Cry Me a River” خواننده گفت. “من Lysoled که چیزی پایین من نمیخوام دروغ به شما. سپس من شروع به پریدن کرد تا زمانی که من نمی تواند پرش دیگر با او.”

Justin Timberlake and Jessica Biel Celebrated Their Son’s 5th Birthday By Buying Him a Bouncy House Silas Randall Timberlake Instagram
جسیکا بیل و سیلاس Randall Timberlake. حسن نیت ارائه میدهد از جسیکا Biel/Instagram

وقتی که می آید به نحوه سابق NSYNC هنرمند بوده و مشغول نگه داشتن در مونتانا با خانواده اش, او نشان داد که “شده است وجود دارد بسیاری از لگو ساخته شده با من و من پنج سال.”

این Pitch Perfect ستاره, 34, اذعان کرد که او نیز در لگو قطار. او نشان داد او جنگ ستارگان هزاره شاهین به بازیگران قبل از توضیح او حتی خرید دیوهای LEGOs.

“من آنها را از هدف است. چگونه لنگ هستم؟” کندریک از او خواست costars. “این است که من حلق آویز کردن, یک برنده کلی.”

Justin Timberlake and Jessica Biel Celebrated Their Son’s 5th Birthday By Buying Him a Bouncy House
جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک حضور 70 جوایز امی ساعات پر بیننده در 17 سپتامبر سال 2018 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

Clarkson, 37 اعتراف کرد که او تا به حال یک حزب چای در روز قبل تماس خود را که دو تن از بازیگران گفت که آنها انجام داده ایم برخی از پخت در خانه بیش از حد.

“ما انجام داده ایم بسیاری از پخت و همچنین” Timberlake افزود: پس از Kendrick نشان داد او بزرگ, انگلیسی, Bakeoff دستور آشپزی موفقیت است. “ما تا به حال پسر من کلاس کامپیوتر این صبح بود پخت و ما ساخته شده برخی از موز کلوچه شکلاتی.”

عضو شورای نظارت مدت تور جهانی است که در حال حاضر در دسترس به تماشای در نخست تصویری.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>