جاستین تیمبرلیک منتشر شده در آهنگ با Meek Mill 1 او پس از PDA رسوایی

جاستین تیمبرلیک است که در حالت موسیقی. نزدیک به سه ماه پس از PDA رسوایی 10 بار برنده جایزه گرمی منتشر شده جدید خود را تنها با Meek Mill “باور” در روز شنبه, فوریه 7.

نشاط بخشی, هیپ هاپ آهنگ و قدرتمند موزیک ویدیو, ویترین, تیمبرلیک, 39, آواز کر و آسیاب 32, رپ آیات.

“شما می دانید من هنوز هم معتقدم هنوز هم این باور در من و تو / چون هر شب من به خواب رفتن, رفتن به خواب / من می توانم آن را مانند یک فیلم در رویاهای من” به “نمی تواند به توقف احساس!” خواننده croons. “قرار دادن چهره در خاک بر روی زمین / هنوز هم من مسابقه به پشت تاج بله / شما می توانید بدن من / اما شما نمی توانید قفل روح یک مرد را.”

آسیاب طعنه از طریق Instagram در دسامبر 2019 که او تا به حال همکاری با Timberlake در راه هنگامی که او به اشتراک گذاشته بی صدا سیاه-و-سفید کلیپ از آنها را بر روی یک موزیک ویدئو تنظیم شده است. او زیر نویس پست “من امیدوارم که شما هنوز هم در باور من @justintimberlake 2020 رفته بود متفاوت است.”

Justin Timberlake Releases New Song ‘Believe’ With Meek Mill
جاستین تیمبرلیک و Meek Mill. AP/شاتر; سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

این “رفتن بد” رپ رسما اعلام کرد که این مسیر در چهار شنبه, فوریه 5 با یک سری از موزیک ویدیو پیش نمایش است که او به اشتراک گذاشته شده خود را در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. “این آهنگ انگیزشی برای مقاصد! حوصله x @justintimberlake #believeinme,” او نوشت.

تیمبرلیک نیز دوئت با Lizzo و SZA در آثار. او گفته سرگرمی امشب در اکتبر 2019 که او می خواست برای شروع کار با “جوان تازه مردم” و به طعنه که آینده خود را آهنگ با “آب” خواننده 31, “شعله های آتش.”

“باور” اولین تک که سابق ‘NSync عضو منتشر کرده است که از جولای سال 2018 زمانی که او کاهش یافته و مستقل “SoulMate” در میان خود از جنگل تور.

بعد از تور پیچیده شده در مارس 2019, تیمبرلیک بود که بازیگران به عنوان سرب در فیلم پالمر در کنار Alisha Wainwright. این costars عناوین ساخته شده در ماه نوامبر زمانی که آنها عکس دست در دست و دنج در یک نوار در نیواورلئان در طول یک استراحت از فیلمبرداری. وینرایت به هرزه بعد گفت Us Weekly, “هیچ اعتبار به این حدس و گمان است. آنها در حال کار بر روی یک پروژه با هم.”

سابق Mouseketeer شکست سکوت خود را در این رسوایی در ماه دسامبر نوشتن در Instagram که او “نمایش داده می شود قوی گذشت در قضاوت” و “مصرف بیش از حد” شب عکس گرفته شد. او همچنین عذرخواهی به “پستان زن” Jessica Biel و 4 ساله پسر سیلاس “برای قرار دادن آنها را از طریق چنین وضعیت شرم آور است.”

این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در ماه اکتبر سال 2012 به نظر می رسد در شرایط خوب دوباره در پی اختلاف است. تیمبرلیک پشتیبانی Biel, 37, در فصل 3 والاتر از خود نشان می دهد گناهکار در روز دوشنبه, فوریه 3, جایی که آنها تمام شد با لبخند در حالی که نما برای عکاسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>