جاستین تیمبرلیک, جسیکا بیل سر به کوه میان قرنطینه

گرفتن خارج از شهر! جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل به سمت کوه به قرنطینه میان coronavirus بیماری همه گیر.

“در اینجا اجتماعی فاصله با خانواده و بسیاری از این 🌲🌲🌲,” Timberlake, 39, نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, مارس 25. “من امیدوارم که شما بچه ها در حال ایمن ماندن و سالم است.”

“مرد جنگل” خواننده به اشتراک گذاشته یک عکس از همسرش, 38 در وسط برف پر mountainscape در کنار سگ خود را و خواست پیروان خود را به ماندن جدا شده است.

“ما باید به هم بچسبند و نگاه کردن به یکدیگر در طول این زمان,” این دیوهای ستاره اضافه شده است.

تیمبرلیک پس از آن گفت: طرفداران خود را به اتمام Instagram داستان برای “راه های شما می توانید حمایت خود را از جوامع محلی.”

او در ارتباط به Feeding America, American Red Cross, نجات کودکان و جهان مرکزی آشپزخانه اهدای صفحات.

“در حالی که در بسیاری از هرج و مرج و سردرگمی در حال حاضر نیز وجود دارد بسیاری از راه های بسیاری برای کمک به” تنسی بومی ادامه داد: از طریق Instagram. “🙏🏼 گسترش این کلمه.”

2015 Son Silas Born Justin Timberlake Through the Years
مت بارون/شاتر

زن و شوهر سفر یک هفته پس از یک منبع گفت:” ما هفتگی است که “SexyBack” اواز خوان برنامه ریزی شده بود, گرمسیری, گریز برای گناهکار بازیگر پس از یک سنگی از چند ماه.

“جاستین می خواهد به انجام یک تعطیلات ساحل با جسیکا فقط دو نفر از آنها به جشن تولد او و برخی از زمان به تنهایی” خودی گفت: ما به طور انحصاری در مارس 12. “این سخت است برای آنها را به طرح به دلیل های مختلف کار کرده است.”

این مرغ عشق لذت می برد Biel تولد با هم در مارس 3, با وجود جاده پر از دست انداز زیر Timberlake PDA رسوایی در نیواورلئان با پالمر costar Alisha Wainwright در نوامبر سال 2019.

آنها جشن 7th Heaven زاج را 39th تولد با پیژامه و مضمون ،

“جاستین بود و همه خنده و فرسوده بود در جسیکا” یک منبع گفت:” ما درباره باش. “او واقعا شب همه چیز در مورد ساخت او خوشحال است.”

نوازنده پرداخت ادای احترام به عشق خود را از طریق Instagram در روز, نوشتن, “با تشکر برای قرار دادن با من وقتی که من بوی, بد بو, پس از یک دور از گلف و یا زمانی که من بوی بد بو در کل. شما mostest از mostest عشق من! من می پرستمت.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de