Justin Theroux خواسته های جنیفر آنیستون تولدت مبارک: عکس

تولد عشق! Justin Theroux خود را نشان داد همسر سابق جنیفر آنیستونبرخی از پشتیبانی در 51 روز تولد — کامل با خنده دار عکس فوری از او.

“گرفتن 2020 & یک سال دیگر درست مثل —” Theroux, 48 نوشت: در کنار یک عکس از Aniston, 51 ساخت یک “غرش” چهره و خم آغوش او ارسال شده از طریق Instagram داستان در روز سه شنبه, فوریه 11.

“تولدت مبارک ب,” او اضافه شده با یک قلب emoji بعدی به تصویر.

Justin-Theroux-Wishes-Ex-Wife-Jennifer-Aniston-Happy-Birthday-With-a-Hilarious-Photo-Shoutout
جنیفر آنیستون حسن نیت ارائه میدهد از Justin Theroux/Instagram

باقی مانده آلوم که از تقسیم این کیک بازیگر در سال 2017 پس از دو سال از ازدواج همیشه صحبت بسیار آنیستون. در سال 2019 او فرستاده Horrible Bosses ستاره آرزوهای خوب در روز خاص خود را به عنوان به خوبی نوشته “تولدت مبارک به این زن شدید. به شدت دوست داشتنی است. به شدت مهربان و به شدت خنده دار است. ❤️ شما B.”

در روز سه شنبه Theroux, تنها کسی نیست که به این خانم از ساعت یک رسانه های اجتماعی فریاد.

“مهم نیست که چقدر سخت شما ممکن است سعی کنید… فقط یکی وجود دارد Jennifer Aniston,” کورتنی کاکس نوشت طریق Instagram با یک عکس از خودش را به عنوان او BFF سابق و دوستان costar. “تولدت مبارک دوست عزیز @jenniferaniston! من شما را دوست دارم!♥️♥️♥️”

کالیفرنیا بومی را نشان می دهد صبح costar ریس ویترسپون همچنین یک عکس شیرین از تولد دختر.

“تولدت مبارک جن! 🌟 من نمی توانستم از آنها بخواهید برای بهتر دوست و شریک زندگی به تعقیب رویاهای من با. زندگی راه بیشتر سرگرم کننده با شما در آن است!!! 💯❣️” او نوشت: از طریق Instagram.

پیش از آن در روز آنیستون مصاحبه با رفیق ساندرا بولاک برای مصاحبه مجله مارس سال 2020 داستان پوشش آمار اینترنت. در آن all about the tea’ بازیگر را باز کرد تا در مورد چشم انداز خود را برای آینده و واقعی است.

“آنچه در آن است که شما انجام نشده است که شما به دنبال به جلو به انجام?” بولاک, 55 خواست. “است که آن را بر روی یک سطح کار? آن است که در یک سیر تکاملی معنوی ، آن همه بالا؟”

این فقط با این بازیگر زن بیرون آمد و گفت: Miss Congeniality ستاره چه در داخل ذهن خود را به نظر می رسد.

“دل و روده من واکنش می گویند همه از بالا. آن را بسیار در آنچه من می بینم خودم را انجام می دهند اما آن را بیشتر شبیه به یک کمی تصویر در مغز من” آنیستون توضیح داد. “من می شنوم اقیانوس من دیدن اقیانوس من شنیدن خنده های من دیدن بچه ها در حال اجرا می شنوم یخ در شیشه ای من بوی مواد غذایی پخته شده. که شادی لحظهای در سر من.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>