جاستین بیبر Shaves کردن سبیل خود را: همسر هایلی واکنش نشان می دهد


Justin Bieber Shaves Off His Mustache: Hailey Baldwin Reacts
جاستین بیبر Shaves کردن سبیل خود را: هایلی بالدوین واکنش نشان می دهد حسن نیت ارائه میدهد جاستین بیبر/Instagram

در نهایت! جاستین بیبر , اصلاح کرده, کردن سبیل خود را در روز شنبه, مارس 16 و همسرش, Hailey بیبر (موسوم بالدوین) بود و در میان کسانی که جشن حذف آن.

این “جالب” خواننده 25 مشترک یک سری از ویدئوها در Instagram داستان نشان دادن او مصرف کلیپرز به صورت مو در حمام خود را.

به عنوان سنگ نورد “برات” در پس زمینه بازی جاستین به سرعت اصلاح کرده, لب بالا خود را در حالی که او برگزار شد تا گوشی خود را به سند مناسبت اهمیت دارد.

در حالی که کلی کلارکسون‘s “پس شما رفته” و ری چارلز “جاده جک” با بازی او مورد بررسی صنعت دست او زد و دست خود را بر چهره اش ظاهر تصویب از نگاه جدید خود را.

“من ، MUSTACHIO در تعطیلات رفت اما او می خواهد به عقب در زمان به دلیل” جاستین زیر نویس یک عکس از خود را پاک تراشیده چهره, نوشتن “Baby face BIEB” در selfie.

“Yeeeeee,”, همسرش, 23 نظر بر روی پست همراه با قلب-چشم از emoji.

“همه beliebers, دعا که” یک فن نوشت تحت نظر او در حالی که دیگری اضافه شده بودند “خیلی خوشحال برای شما!”

Justin Bieber Shaves Off His Mustache: Hailey Baldwin Reacts
جاستین بیبر Shaves کردن سبیل خود را: هایلی بالدوین واکنش نشان می دهد حسن نیت ارائه میدهد جاستین بیبر/Instagram

“من موافق با هایلی” یکی دیگر از فن اظهار نظر در حالی که برخی از اظهار تاسف جاستین عدم موهای صورت با نوشتن “R. I. P. سبیل!!”

جاستین مدیر, Scooter Braun, حتی, نظر, “که در آن جهنم است ریکاردو سبیل?? آنچه را که شما انجام می شود با او???”

یک هفته زودتر جاستین بود در پاسخ به درخواست طرفداران برای stache برای رفتن به اشتراک گذاری یک عکس در Dudewithsign Instagram account. در حالی که رسانه های اجتماعی شخصیت برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “جاستین ریش خود را سبیل” خواننده برافراشتند یک تکه مقوا با کلمه “نه”. او سپس در زمان این فرصت برای ترویج خود را آلبوم جدید تغییراتمنتشر شده در جمعه, فوریه 14.

یک ماه پیش از او هم می خواهم با آمریکا در طرفداران dissing خود را روی ارسال های سیاه و سفید عکس از خود در Instagram در ژانویه 30 و نوشتن “ذخیره کردن من زندگی من مقابله با آن HAHA.”

این اولین بار نیست که جاستین از 17 ماه ابراز تنفر از سبیل خود را. بازگشت در سال 2018 زمانی که راه خود را مدیر Ryan خوب پیشنهاد کرد که برنده جایزه گرمی “رشد سبیل برای عروسی” او پاسخ داد: “آیا تو جرات را به او بدهید که ایده شما دیوانه است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>