جاستین بیبر گریه می کند بیش از ‘حفاظت’ Billie Eilish: “من میخوام در اینجا’


Justin Bieber Cries Over Protecting Billie Eilish
جاستین بیبر و Billie Eilish. شاتر (2)

فن به فن. جاستین بیبر شد و عاطفی در حالی که بحث در مورد دوستی خود با بیلی Eilish در آینده مصاحبه با اپل موسیقی Beats 1.

“[من] او اجازه انجام چیزی که او و اگر او همیشه به من نیاز دارد و من میخوام در اینجا برای او” به “نیت” خواننده 25 ساله گفت: در یک کلیپ از این نشست بحث به عنوان او پاک کرد اشک از چشمان او. “فقط حفاظت از آن لحظات چون مردم را برای اعطا برخورد است.”

بیبر در ادامه به توضیح دهد که چرا او احساس می کند مسئول است. “من فقط می خواهم او را محافظت می کند, شما می دانید ؟” او اشاره کرد. “من نمی خواهم به از دست دادن آن است. من نمی خواهم او را به رفتن را از طریق هر چیزی که من را از طریق رفت. من نمی خواهید که بر کسی. بنابراین اگر او همیشه به من نیاز دارد و من فقط با یک تماس دور.”

Eilish, 18, مشترک تصویری از طریق Instagram روز جمعه 14 فوریه همراه با عکس هایی که اثبات وفاداری به بیبر fandom. “جریان تغییرات,” او نوشت.

این “جالب” اواز خوان را کامل مصاحبه با بیت 1 تنظیم می شود منتشر شده در شنبه, مه 15.

پس از vocalizing عشق او را برای بیبر در موارد متعدد این دو در نهایت در کوچلا در مارس 2019. اواز یا موسیقی دو نفری آویزان در طول Ariana Grande‘s headlining مجموعه, حتی, رقص همراه به “Thank U بعدی” songstress’ عملکرد ‘NSync.

Eilish و جاستین بیبر در نهایت همکاری در یک ریمیکس از آمار “پسر بد” که منتشر شد در ماه ژوئیه سال 2019. نسخه اصلی این آهنگ برنده رکورد از سال آهنگ سال در جوایز گرمی در ماه ژانویه است. کالیفرنیا بومی نیز در صفحه اصلی آلبوم سال برای زمانی که همه ما خواب ما کجا بروید ؟ , بهترین هنرمند جدید و بهترین Pop Vocal Album.

“اقیانوس چشم” خواننده raved بیش از او برای اولین بار از رسانه های اجتماعی برخورد با بومی کانادا در مارس 2019 پس از او به دنبال او در توییتر. “ما در مورد برخی از مسائل” او به یاد می آورد به بیلبورد در آن زمان است. “این دیوانه است ، اولین چیزی که او DMed من یک تصویر از — من حدس می زنم او بر میگردین بالا و دیدم یک پیام من فرستاده بود در سال 2014.”

Eilish اذعان کرد که او قبلی توسعه بود “کمی” شرم آور است. “من تا به حال تنها با ارسال یک چیز حتی اگر من تا به حال یک فن حساب. من تا به حال تمام چیزهای که” او گفت:. “از آنجا که من نمی خواهم او را خسته. من به یاد داشته باشید DMing او برای ماه ها و سال و ماه”.

پس چه پیام خود را می گویند ؟ “‘هی جاستین. من فقط می خواستم به صحبت,'” او بازگو کرد. “‘حال شما چطور است ؟ لطفا جواب.'”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>